دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 03:54 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی گفت: مشترکان در قبال حوادث ناشی از گاز طبیعی بیمه هستند.

ولی‌الله دینی اظهار کرد: با توجه به گسترش روزافزون گاز طبیعی در مناطق شهری و روستایی و افزایش سطح خدمات ارائه شده به مشترکان گاز استان، تمام شهروندان زیر پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند.
وی به تشریح جزییات این پوشش بیمه‌ای پرداخت و تصریح کرد: مشترکان گاز استان با وقوع حوادث ناشی از گاز طبیعی در صورت نقص عضو و از کار افتادگی دایم تا مبلغ 150 میلیون ریال، جبران هزینه‌های پزشکی تا سقف 360 میلیون ریال و خسارت‌های مالی هر واحد مسکونی و مشاعات و اشخاص ثالث تا مبلغ 150 میلیون ریال تحت پوشش خدمات بیمه هستند.
دینی اظهار کرد: مشترکان می‌توانند ظرف حداکثر 10 روز پس از وقوع حادثه موضوع را به اولین شعبه بیمه دانا اطلاع دهند تا نسبت به پرداخت خسارات آنان اقدام شود.
به گفته وی، طبق قانون بودجه سال 93 مشترکین خانگی شهری و روستایی با پرداخت 500 ریال به ازای هر واحد مسکونی در هر ماه تحت پوشش بیمه قرار دارند.
دینی در تشریح حوادث ناشی از گاز و میزان بهره‌مندی مشترکین از مزایای بیمه در سال گذشته اعلام کرد: از 199حادثه ناشی از گاز در سال گذشته جمعاً خسارتی بالغ بر 12 میلیارد و  858 میلیون ریال از بابت خسارت مالی و جانی به مشترکان گاز حادثه دیده پرداخت شده است.
تحقق 50 درصدی پروژه گازرسانی به محور جزیره اسلامی

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی گفت: خوشبختانه این پروژه از روند مطلوبی برخوردار بوده و دارای پیشرفت 50 درصدی است.

دینی افزود: گازرسانی در محور جزیره اسلامی با اعتباری بالغ بر 95 میلیارد ریال اجرایی و در طراحی این پروژه نیازهای صنعتی لحاظ گردیده و این شرکت آمادگی دارد نسبت به تامین گاز متقاضیان این بخش‌ها اقدام  کند.

وی تصریح کرد: در فاز اول این پروژه، گازرسانی به روستاهای واقع در حاشیه دریاچه ارومیه شامل روستای سرای و بخش های صنعتی این منطقه تحقق یافته و در ادامه نیز پس از اتمام عملیات راهسازی در روستاها و به تناسب این عملیات، شبکه گاز در سایر روستاهای این منطقه توسعه خواهد یافت.

دینی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد این پروژه ادامه داد: این پروژه به علت لزوم غلبه بر نیروی شناوری محور دریاچه ارومیه و همچنین شوره‌زاری منطقه که منجر به خوردگی شبکه‌های گاز می‌‌شود جزو پروژه‌های منحصر به فرد شرکت قرار گرفته که با بکارگیری وزنه‌های مخصوص ( set on weight) به منظور مهار لوله در زیر آب و همچنین استفاده از عایق پلی اتیلن سه لایه جهت حفاظت خطوط گاز در رفع موانع موجود اقدام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در تشریح این پروژه اجرایی اظهار داشت: این پروژه شامل  اجرای 35 کیلومتر خط تغذیه فولادی و 5 کیلومتر شبکه گاز پلی اتیلنی می باشد که احداث ایستگاه CGSبه ظرفیت 50000 و ایستگاه TBS با ظرفیت 5000 متر مکعب در ساعت و نصب یک دستگاه CPS از دیگر مشخصات این پروژه گازرسانی است که به زودی به مدار مصرف گاز طبیعی متصل می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386