شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 11:00 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان در مجموعه مستند تلویزیونی «ایرانی که ندیده اید» از شبکه یک سیما خبر داد.


به گزارش آی نیوز از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، "مرتضی آبدار" ضمن با این خبر اظهار داشت: با توجه به اهمیت تعامل مستمر با رسانه ملی در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری استان، همکاری مشترکی از سوی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با شبکه یک سیما به منظور تهیه و پخش مستند  "ایرانی که ندیده اید" در قالب معرفی جاذبه های گردشگری مناطق کمتر شناخته شده آذربایجان شرقی به صورت گرفته است.
آبدار ادامه داد: رونق صنعت گردشگری استان بخصوص توزیع متناسب سفر در شهرهای کوچک و روستاها و همچنین معرفی پتانسیل¬های صنایع دستی و بوم‌گردی از جمله اهداف اصلی مستند "ایرانی که ندیده اید" است.
وی افزود: تولیدات موفق رسانه ای می تواند تأثیر قابل توجهی در معرفی جاذبه های کمتر شناخته شده در مناطق با پتانسیل های گردشگری داشته باشد و جذب گردشگر به منطقه را تسهیل کند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه جاذبه¬های گردشگری 7 شهرستان آذربایجان شرقی در فاز نخست این همکاری در قالب برنامه¬های 6 دقیقه¬ای تهیه و پخش آن از اواخر هفته جاری از شبکه یک سیما آغاز خواهد شد، ادامه داد: در فاز نخست این مستند به شهرستان¬های شبستر، کلیبر، خداآفرین، اهر، هریس، ورزقان و آذرشهر پرداخته شده است که از روز چهارشنبه 11 اردیبهشت با پخش برنامه شهرستان خداآفرین آغاز خواهد شد.
آبدار در پایان ضمن قدردانی از تعامل موثر و سازنده مدیرکل صدا و سیمای استان با شبکه های سراسری که نقش سازنده ای در تولید و پخش این برنامه ها داشت خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت شبکه سهند و در تعامل با رسانه ملی، مستند دیگر شهرستان ها و نیز روستاهای هدف گردشگری آذربایجان شرقی از طریق شبکه های پرس تی وی، آموزش و هیسپان تی وی تولید و پخش خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386