سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 04:44 ب ظ - 12(Dec) 10 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد برای عاملان توزیع از پنج هزار و 500 تومان به پنج هزار و 100 تومان کاهش یافت،

 

 کریم مهری در گفت و گو با خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: به تبع کاهش قیمت مرغ منجمد، قیمت گوشت مرغ گرم نیز در روزهای آینده در آذربایجان شرقی کاهش خواهد یافت.
وی با اشاره به موافقت ستاد تنظیم بازار کشور با کاهش قیمت گوشت مرغ منجمد به منظور حمایت هرچه بیشتر از مصرف کننده و رفاه حال آنان و همچنین تعدیل قیمت گوشت مرغ، اظهار کرد: براساس این تصمیم، صنوف مختلف، تعاونی های مصرف ادارات و سازمانها، فروشگاه های زنجیره ای و همه عوامل توزیع می توانند هر کیلو مرغ منجمد را با قیمت هر کیلو 5100 تومان تحویل بگیرند.
مهری با بیان اینکه عوامل توزیع در تبریز با مراجعه مستقیم به سردخانه شرکت پشتیبانی امور دام می توانند مرغ منجمد دریافت نمایند افزود: عوامل توزیع در شهرستانها نیز با مراجعه به مدیریت های جهادکشاورزی همچنین ادارات صنعت ، معدن و تجارت می توانند نسبت به تهیه مرغ منجمد به قیمت پنج هزار و 100 تومان اقدام نمایند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با بیان آنکه، امسال برای نخستین بار بیشترین ذخیره سازی گوشت مرغ از تولید داخلی بوده، گفت: با توجه به ذخایر قابل قبول هیچ محدودیتی در عرضه مرغ منجمد به شبکه های توزیع وجود ندارد.
وی با بیان اینکه مرغ های ذخیره سازی شده از بهترین برندهای تولید داخل و با استاندارد و کیفیت بالاست ادامه داد: از امروز قیمت هر کیلو مرغ منجمد بصورت خرده فروشی تا 5500 تومان کاهش یافته و با تصمیم ستاد تنظیم بازار، این قیمت همچنان کاهش خواهد یافت.
مهری با بیان اینکه در ماه بهمن میزان جوجه ریزی در مرغداری ها افزایش یافت که همین اقدام در کاهش قیمت گوشت گرم مرغ تأثیر دارد افزود: امیدوارم بتوانیم با کمک تولید کنندگان گرامی ضمن تعدیل قیمت گوشت مرغ در ایام پرمصرف عیدنوروز ، در تنظیم بازار این محصول توفیق بیشتری حاصل نماییم.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386