سه شنبه, 11 آذر 1399 ساعت 03:26 ق ظ - 12(Dec) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه از اغاز ارزیابی خسارت زلزله ۱۷ آبان در مناطق شهری خبرداد.


محمدرضا مشایخی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان میانه با بیان اینکه با تامین امنیت و ارائه خدمات بهینه تا برگشت وضعیت زندگی مردم مناطق زلزله زده به روال عادی، در کنار مردم هستیم، بر لزوم استمرار کنترل نظم و امنیت در مناطق زلزله زده تاکید کرد.
وی اعلام کرد: در مناطق روستایی بنا بر نیازها  ارزیابی های دقیق جهت تکمیل امکانات و رفع نواقص جزئی در اتاقکها و محل نگهداری احشام انجام شده است.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه دستگاههای مربوطه باید با هماهنگی ستاد مدیریت بحران برنامه های تنظیمی خود را انجام دهند از ادارات خدمات رسان خواست تا از هر گونه قطعی انشعابات جلوگیری کرده و ایمنی لازم در محل های اسکان موقت مردم و احشام را فراهم کنند.
مشایخی اعزام تیمهای پزشکی و کارشناسان سلامت روان به صورت دوره ای برای معاینات بالینی و سلامت روان افراد را ضروری خواند و افزود: اقدامات لازم از سوی کارشناسان سلامت روان بومی بنا بر آشنایی آنها با نیاز افراد منطقه جلوی هرگونه سوء استفاده را خواهد گرفت.
مشایخی تامین حمام و سرویس های بهداشتی را از مهمترین نیازهای مناطق زلزله زده عنوان کرد و افزود: با کمک خیرین بر تامین این نیازها تلاش داریم که با پیش بینی های لازم در حال تامین است ...
فرماندار ویژه میانه هماهنگی و وحدت رویه در انجام تمامی اقدامات و توزیع کمکهای مردمی و خیرین با محوریت ستاد بحران شهرستان برای توزیع عادلانه و مناسب در مناطق زلزله زده را خواستار شد.
وی با بیان اینکه توجه به مناطق زلزله زده نباید سبب غفلت ما از دیگر مسائل مهم مانند انتخابات باشد بیان کرد: مواظبت از انتخابات از جمله جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از امکانات دولتی، نیروهای تحت امر و زیرمجموعه های ادارات با رصد اطلاعاتی ضروری بوده و ادارات مربوطه باید آمادگی لازم در راستای تامین امکانات، تجهیزات و خودروهای مورد نیاز برای برگزاری انتخابات سالم و بدون دغدغه را داشته باشند.  
زلزله ۱۷ آبان آذربایجان شرقی به مرکزیت ترک میانه موجب جان باختن ۵ نفر و آسیب ۵ هزار واحد مسکونی در شهرستان های میانه و سراب شد و در حال حاضر در حدود ۱۲ هزار نفر در وضعیت اسکان موقت زندگی می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386