پنج شنبه, 01 آبان 1399 ساعت 07:42 ق ظ - 10(Oct) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور:

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به بازدید خود از بازار تاریخی تبریز، گفت: بازار تبریز از اهمیت تاریخی زیادی برخوردار است و زمانی که بخشی از این بازار آتش گرفت، نه تنها تبریزی‌ها بلکه یک کشور را نگران کرد.


مهدی جمالی نژاد در جریان بازدید از پروژه های عمرانی در دست اجرا، بخشی از بافت فرسوده و تعدادی از موزه های تبریز، اظهار کرد: در همان ساعات آتش سوزی، بخاطر نگرانی و دغدغه‌ای که داشتم، من بارها با شهردار تبریز تماس می‌گرفتم و از آخرین وضعیت آن مطلع می‌شدم و امروز که از این منطقه بازدید کردم، خوشبختانه دیدم که بخش‌های آسیب دیده در آتش سوزی به خوبی مرمت شده است.
وی با اشاره به عملکرد مطلوب شهرداری تبریز بخصوص در پروژه های عمرانی، اظهار کرد: خوشبختانه جنس و نوع پروژه های عمرانی شهر تبریز متنوع است و در واقع یک سبدی از ماموریت های که برای شهرداری‌ها تعریف می‌شود را در تبریز می بینم.
وی ادامه داد: پروژه های عمرانی شهرداری تبریز مختص یک بخش نیست و انواع پروژه های عمرانی با موضوعات فرهنگی، مذهبی، حمل و نقل، تجاری و مواردی دیگر را می توان مشاهده کرد.
جمالی نژاد با قدردانی از تلاش های شهردار تبریز در موضوع بازسازی بخش های آسیب دیده بازار، عنوان کرد: با توجه به دغدغه ای که در این خصوص داشتم، فکر نمی کردم که در این بازه زمانی بسیار کوتاه، کار مرمت بازار تبریز به پایان برسد اما امروز مشاهده کردم که این قسمت‌ها بازسازی شده و حتی مورد بهره‌برداری هم قرار گرفته است.
وی یادآور شد: به عنوان یک خادم در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور، افتخار می‌کنم که شهرداری‌ها در تمام عرصه‌ها ورود پیدا کرده‌اند و در تبریز نیز پروژه های عمرانی فقط از جنس سخت افزاری نیست و تمام پروژه های فرهنگی و اجتماعی و پروژه‌هایی که از جنس مردم و خواسته های آنان است، در دست اجرا است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، گفت: در کنار تنوع پروژه های شهرداری تبریز، این پروژه‌ها از سرعت کار خوب و کیفیت قابل توجهی نیز برخوردار است که جا دارد از معاونت عمرانی استانداری، شهردار تبریز و معاونان ایشان و همچنین مجموعه شورای اسلامی شهر تبریز که تصمیمات خوبی را در این راستا اتخاذ کرده‌اند، تشکر کنم.
سرای ایکی قاپیلی بازار تبریز در اردیبهشت ماه سال جاری دچار آتش سوزی شده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386