یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 02:09 ب ظ - 01(Jan) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیر عامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: گوشت‌های شناسنامه دار با تاکید شهردار تبریز در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان در قالب بسته بندی با نصب شناسنامه برروی آن‌ها و با قیمت مناسب برای شهروندان توسط سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز توزیع می‌شود.

به گزارش آی نیوز ،کریم قدرتی در تشریح این خبر اظهار کرد: خط تولید بسته بندی با مشارکت و تامین گوشت توسط بخش‌های خصوصی در هفته آتی در محلی تجهیز شده به این منظور، افتتاح و با نظارت کامل دامپزشکی و این سازمان به بهره برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: با این حرکت شهروندان  و با اصلاح الگوی‌های مصرف، گام دیگری در راستای ارتقاء سلامت و امنیت غذایی شهروندان برداشته می‌شود.

مدیر عامل سازمان کشتارگاه تبریز اظهار کرد:  با توجه به حساسیت امنیت غذایی و سلامت شهروندان، پشتیبانی  و نظارت خوبی از طرف  شورای اسلامی شهر تبریز و اداره کل دامپزشکی و سایر دستگاههای نظارتی به طور مداوم  و دوره‌ای انجام می‌گیرد و امیدوارم با حمایت‌های شهردار تبریز و اعضای شورای شهر و همچنین تلاش شبانه روزی همکاران خدوم کشتارگاه بتوانیم روزبه روز به اهداف خود در پیشبرد سلامت غذایی و بهداشت همشهریان نزدیک‌تر شویم.

به گزارش روابط عمومی کشتارگاه تبریز، وی با بیان این که گوشت قرمز بخش عمده‌ای از سبد غذایی خانوارهای شهرستان تبریز را تشکیل می‌دهد، گفت:  بر این اساس باید تلاش کرد  که فرآوری، بسته بندی، حمل ونقل، توزیع و عرضه این محصول با کمترین قیمت و بصورت کاملا بهداشتی در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

نویسنده: کاربر 3
کد خبرنگار:
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386