چهارشنبه, 30 مهر 1399 ساعت 04:36 ق ظ - 10(Oct) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: افزایش قیمت شکر در سطح عرضه تخلف صنفی است.

به گزارش آی نیوز ،حبیب امین زاده روز یکشنبه در جلسه تنظیم بازار آذربایجان شرقی با تکذیب خبر تغییر نرخ ارز شکر از ۴۲۰۰ تومان به نیمایی اظهار کرد: نرخ ارز شکر وارداتی همچنان حمایتی است و با ارز ۴۲۰۰ تومان تامین می شود بر این اساس شکر مورد نیاز سه گروه صنف، صنعت و خانوار به میزان لازم تامین شده و هیچگونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی با توجه به ماموریت بازرسان سازمان مبنی بر نظارت بر سطح عرضه اضافه کرد: با گذشت ۷۵ روز از زمان تغییر نرخ بنزین، بیش از ۲۱ هزار مورد بازرسی انجام شده که در نهایت تشکیل ۲۹۲۱ فقره پرونده تخلف صنفی را در پی داشته است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بالغ بر ۹۹۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه مجموع شکایات دریافتی از سوی شهروندان رشد ۳۸ درصدی دارد، گفت: پیش از این تنها سامانه ۱۲۴ به موضوع دریافت شکایات اختصاص داشت که این مهم در حال حاضر از طریق ۴ روش دیگر نیز قابل انجام است.

مقصود رضازاده افزود: شهروندان می توانند نقطه نظرات خود را از طریق سایت ۱۲۴، اپلکیشن موبایلی آپ، مراجعه حضوری و یا سامانه تلفنی ۱۳۵ متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی استان اعلام کنند.

به گزارش ایرنا، از زمان اصلاح قیمت بنزین تاکنون به منظور جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی به ویژه در صنایع غذایی ۲۴ هزار تن شکر تامین و در اختیار صنایع غذایی آذربایجان شرقی قرار گرفته است؛ تامین و توزیع شکر و استمرار این موضوع ثبات قیمت کالاها و تولیدات این گروه صنعتی را در پی داشته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386