پنج شنبه, 14 اسفند 1399 ساعت 01:05 ق ظ - 03(Mar) 04 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 ۴۹میلیون و ۱۲۵هزار سهم، معادل ۱۵درصد سهام شرکت کلرپارس تبریز، به عنوان بیستمین شرکت آذربایجان‌شرقی، در بورس اوراق بهادار عرضه اولیه شد.

به گزارش پنجشنبه آی نیوز ، بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر سهام شرکت کلرپارس را به قیمت هر سهم ۲۹هزار و ۵۰۰ریال خریداری کردند که به هر کد ۳۸سهم تخصیص یافت.
ابراهیم پور، مدیرکل سرمایه گذاری استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به مزیتهای اقتصادی حضور شرکتها در بورس، از شرکتهای تولیدی استان خواست با ورود به بورس، از این مزیت برای رشد و رونق واحد تولیدی خود استفاده کنند.
شرکت کلرپارس در سال۱۳۶۶ برای تامین کلر شرکتهای آب و فاضلاب با سرمایه گذاری مشترک وزارت نیرو و سازمان تامین اجتماعی در شهر تبریز تاسیس شده است.
محصولات این شرکت در صنایعی نظیر آب و فاضلاب، شوینده و بهداشتی، نیروگاه ها، دارویی و غذایی، پتروشیمی، پالایشگاه نفت و گاز، رنگ سازی، کاغذ سازی و نساجی مصرف می‌شود.
شرکت کلرپارس تبریز علاوه بر تامین بخش عمده‌ای از نیازهای کشور، محصولات تولیدی خود را به بیش از ۲۶کشور جهان صادر میکند و درحال‌ حاضر ۳۰درصد محصولات این شرکت به خارج از کشور صادر می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386