یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 12:13 ب ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه احتمال سفر اقوام و آشنایان مردم تبریز که در شهرهای قم، تهران، البرز و شمال کشور ساکن هستند در روزهای آتی وجود دارد که منجر به نگرانی‌های زیادی شده است، گفت: امروز جلسه فوق‌العاده شورای شهر برگزار خواهد شد تا مطالبه مردمی نسبت به کنترل مبادی ورود و خروج انجام گیرد.


فریدون بابایی‌اقدم اظهار کرد: افکار عمومی نسبت به ویروس کرونا با نگرانی‌های زیادی همراه است و حتی الان شاهد روند صعودی مبتلایان به این ویروس هستیم.

وی افزود: یکی از نگرانی‌هایی که وجود دارد مربوط به سفرهای نوروزی است زیرا همه ما اقوام و آشناهای زیادی از البرز، تهران، قم, شمال و غیره داریم که در این شهرها ساکن هستند و قطعا برای دید و بازدید به استان سفر خواهند کرد در حالیکه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان‌ها بسیار زیاد است و این باعث نگرانی مردم و سازمان‌های مردم نهاد است.

عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه در اکثر استان‌ها مبادی ورود و خروج کنترل می‌شود ولی در آذربایجان‌شرقی فعلا موضوعی از بابت ممنوعیت ورود و یا کنترل مطرح نشده است، گفت: با تونه به تعطیلی جلسه شورا در این هفته، بنده به آقای دبیری پیشنهاد برگزاری جلسه فوق‌العاده در خصوص ویروس کرونا و تدابیر لازم را داده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت استان آذربایجان‌‌شرقی نسبت به سایر استان‌ها از لحاظ گسترش ویروس کرونا در وضعیت خوبی است که ناشی از همکاری مردم با علوم پزشکی و پای کار آمدن دستگاه‌های مختلف از جمله خود شهرداری است.

بابایی‌اقدم افزود: نیروهای خدماتی در قالب اکیپ‌های سمپاشی در خال ضدعفونی شهر هستند که از لحاظ روانی و پیشگیری بسیار مثبت بود ولی همچنان نگرانی سفرهای نوروزی به استان وجود دارد.

وی متذکر شد: در تلاش هستیم تا شورای شهر امروز و یا نهایتاً فردا یک جلسه فوق‌العاده برگزار کند تا این نگرانی مردمی را به صورت مصوبه درآورده و آن را از ارگان‌های مختلف مطالبه کنند تا اگر در رده های آتی سفرهایی به استان انجام گرفت، همراه با کنترل باشد.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره بر اینکه البته بنده در این چند روز بازدیدهای متعددی از مناطق محروم شهر داشتم، افزود: متاسفانه هنوز عمق توجه به موضوع کرونا در این مناطق دیده نمی‌‌شود.

وی ادامه داد: قرار بر این است تا در جلسه فوق‌العاده شورا، تمهیداتی هم نسبت به این مناطق داشته باشیم زیرا با احتکارهای متعدد و افزایش قیمت کالا منجر شد تا مناطق محروم توان خرید را نداشته باشند از این‌رو تلاش می‌کنیم تا اقلامی را به شهرداری موکلف کنیم که در اختیار این مناطق بگذارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386