پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 06:13 ب ظ - 01(Jan) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از تولید تبلت و تلفن همراه در مراغه خبر داد.

  سید مرتضی نیرومنداسکویی در حاشیه بازدید از تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مراغه به خبرنگاران اظهار کرد: این تصفیه‌خانه در سال ۱۳۹۴ و با ظرفیت تصفیه ۵۰۰ متر مکعب در روز معادل ٦ لیتر بر ثانیه با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: سیستم تصفیه در این تصفیه‌خانه تلفیقی بیهوازی -هوازی بوده و قادر است، فاضلاب‌های صنعتی تولید شده از کارخانجات مستقر در شهرک صنعتی مراغه را تا حد تخلیه به آب‌های سطحی تصفیه نماید.

 چرخش چرخه تولید در شهرک‌هاى صنعتى آذربایجان‌شرقى

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاى صنعتى استان در ادامه ضمن بازدید از واحد تولیدى شرکت توسعه راهکارهاى هوشمند امین  بر شناسایی موانع موجود در مسیر تولید و رفع آنها تاکید و یادآور شد: این واحد تولیدى با سرمایه‌گذاری بالغ بر دو هزار میلیارد ریال و اشتغال ١٥٠ نفر به‌صورت مستقیم تنها واحد تولیدکننده تبلت و تلفن همراه در شمال‌غرب کشور  است.

وی تصریح کرد: فاز توسعه‌اى شرکت توسعه راهکارهاى هوشمند امین با سرمایه‌گذاری بالغ بر دوهزار میلیارد ریال در دست احداث است.

نیرومنداسکویى همچنین از واحد تولیدى اطهر بافت تولیدکننده کیسه‌هاى پلی پروپلین نیز بازدید به‌عمل آورد و در این ارتباط به خبرنگاران گفت:  این واحد تولیدى  با سرمایه.گذاری بالغ بر صد میلیارد ریال و اشتغال ١٠٠ نفر به‌صورت مستقیم از واحدهاى فعال استان بوده و فاز دوم شرکت با سرمایه‌گذاری بالغ بر پانصد میلیارد ریال در دست احداث است.

مدیرعامل شرکت شهر‌ک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی طی سفر یک روزه به مراغه تعدادی از پروژه‌ها و واحدهای تولیدی این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386