پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 05:57 ب ظ - 01(Jan) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی از تعدد قیمت کالاهای مختلف در بازار انتقاد کرد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی با انتقاد از تعدد قیمت کالاهای مختلف در بازار گفت: بازرسی صمت و سایر دستگاه‌های نظارتی همچون تعزیرات حکومتی، توجه ویژه به این موضوعات داشته و با هنجارشکنان نیز پس از تذکرات لازم، برابر ضوابط و قوانین برخورد کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی جهانگیری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که ظهر امروز(دوشنبه) در محل استانداری برگزار شد با اشاره به تعدیل قیمت گوشت گرم مرغ در بازار اظهار داشت: در روزهای آتی، نوسانات هیجانی مربوط به بازار مرغ رفع می‌شود.

وی گفت: ایجاد ثبات در بازار کالاهای اساسی و روزمره جامعه، یکی از مهم‌ترین مطالبات بحق مردم از مسئولان است.
 
جهانگیری افزود: امیدواریم با وحدت و هماهنگی هرچه بیشتر در بین دستگاه‌های اجرایی و برخورد مناسب با برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه، روز به روز شاهد متعادل شدن قیمت کالاها و اقلام مورد نیاز مردم باشیم.
 
وی با انتقاد از تعدد قیمت کالاهای مختلف در بازار ابراز کرد: بازرسی صمت و سایر دستگاه‌های نظارتی همچون تعزیرات حکومتی، توجه ویژه به این موضوعات داشته و با هنجارشکنان نیز پس از تذکرات لازم، برابر ضوابط و قوانین برخورد کنند.

 سیستم توزیع کشور مشکل دارد
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش اخیر قیمت مرغ در کشور اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر، هیچ مشکلی از بابت تامین گوشت گرم و منجمد مرغ در استان وجود نداشته و شاهد متعادل شدن قیمت در روزهای آتی خواهیم بود.
 
جهانگیری ادامه داد: تمام اصناف به مصوبات ستاد تنظیم بازار توجه کرده و از گرانفروشی و سایر اقدامات این چنینی خودداری کنند.
 
وی به مشکلات موجود در سیستم توزیع کشور نیز اشاره کرد و ادامه داد: اصلاح و کارآمدتر کردن این بخش از جمله موضوعات مهم و ضروری است که باید یکبار برای همیشه انجام شود.
 
راستی، دبیر کارگروه تنظیم بازار استان نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات سازمان صمت برای تعدیل قیمت گوشت مرغ و سایر کالاهای اساسی در جامعه گفت: بازرسی‌های سازمان صمت از روزهای اخیر افزایش یافته و برای گرانفروشی‌ها، پرونده های صنفی و قضایی تشکیل می‌شود.
 
وی عنوان کرد: نوسانات قیمت مرغ، موقتی بوده و پیش‌بینی‌های ما حاکی از تعدیل قیمت مرغ در روزهای آتی است.
 
فتحی، مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این جلسه به بیان آخرین اقدامات این سازمان در زمینه تهیه اقلام ضروری و کالاهای اساسی مصرفی در استان پرداخت.
 
برخورد با پرکنده فروشی‌های مرغ، تشدید نظارت بر بازار و استفاده از ظرفیت تعاونی ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای کنترل نوسانات هیجانی بازار از مصوبات مهم جلسه امروز ستاد تنظیم بازار استان بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386