دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 09:16 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از ارائه بودجه سال ۹۵ طی آذر ماه به مجلس شورای اسلامی خبر داد.


به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت صبح شنبه در حاشیه شورای اداری لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق هماهنگی هایی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی با سپاه داشته مقرر شد اعتباراتی فراهم شود تا سپاه تجهیزاتی که در کنار قلعه فلک افلاک دارد را به محل دیگری منتقل کند.
وی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای پرداخت اعتبارات متناسب در راستای انتقال مجموعه سپاه از اطراف قلعه فلک افلاک اعلام آمادگی کرده، عنوان کرد: یک بخش از این اعتبارات طی سالجاری و بخش دیگری در سال ۹۵ پرداخت خواهد شد تا مردم لرستان از ظرفیت این قلعه تاریخی که یک خانه گردشگری است استفاده کنند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به اینکه خسارات سیل در کوهدشت انگیزه این سفر غیرمنتظره به لرستان بود، ادامه داد: در این زمینه در ستاد مدیریت بحران کشور تشکیل جلسه و تقسیم کار کردیم که کارهای اضطراری برای آسیب دیدگان انجام شود و بخش دیگر کار ستاد بحران رفع مشکلات و معضلات به وجود آمده ناشی از سیل در زیرساخت ها بود.
نوبخت با اشاره به اینکه در جلسه شورای اداری استان طرح های لازم برای توسعه استان و طرح های ویژه مصوب سفر ریاست جمهوری بررسی شد، تصریح کرد: بر اساس گزارش استاندار لرستان سال گذشته اعتبارات به طور کامل دریافت شده و برای سالجاری نیز چند طرح بزرگ از سفر ریاست جمهوری افتتاح خواهند شد.
وی افزود: نقش استان لرستان در توسعه ملی و چگونگی کمک های ملی به توسعه لرستان و جایگاه این استان در برنامه ششم توسعه که از ابتدای سال ۹۵ اجرا خواهد شد، از دیگر مباحث شورای اداری استان بودند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان اینکه دولت تدبیر و امید بودجه سال ۹۵ را مانند سالهای گذشته در وقت مقرر قانونی و در آذرماه به مجلس خواهد داد، خاطرنشان کرد: طبق قولی که دولت تدبیر و امید به مجلس داد بودجه امسال شفاف بوده و فاقد تبصره است همچنین به روش عملیاتی تهیه شده و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد ازویژگی های بودجه سال ۹۵ است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386