شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 03:20 ق ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 فرماندار تبریز گفت: هماهنگی و هم افزایی بین دولت و شهرداری موجب حل مشکلات و مسائل شهر می شود و در این راستا فرمانداری و شهرداری تبریز ارتباط سازنده و مثبتی با هم دارند.


به گزارش آی نیوز، رحیم شهرتی فر در بازدید از پروژه عمرانی تبریز با اعلام اینکه وجود یک ترمینال مجهز، مدرن و استاندارد از ضروری ترین نیازهای کلانشهر تبریز می باشد گفت: شهردار تبریز در طول دو سه سال اخیر تحولات شگرفی را در این شهر رقم زده است که این اقدامات مایه ی مباهات و قابل تقدیر است.
شهرتی فر با اشاره به فعال شدن پروژه نیمه تمام ترمینال تبریز در  طی دو سال اخیر افزود: امیدوارم پروژه ترمینال تبریز که سالهای سال به صورت نیمه تمام به حال خود رها شده بود به همت شهرداری تبریز تکمیل و 22 بهمن ماه تقدیم شهروندان شود.
وی با تاکید بر رعایت استاندارد ها در تکمیل این ترمینال اظهار داشت: ترمینال یک شهر اولین نقطه ای است که مسافران به چشم می بینند و این مکان باید بگونه ای باشد که تاثیر مثبتی بر مسافران و میهمانان داشته باشد.
فرماندار تبریز با اشاره به اثرات مدیریت هماهنگ در شهر تبریز گفت: هماهنگی و هم افزایی بین دولت و شهرداری موجب حل مشکلات و مسائل شهر می شود و در این راستا فرمانداری و شهرداری تبریز ارتباط سازنده و مثبتی را دارند.
گفتنی است تنی چند از اعضای شورای شهر تبریز به همراه فرماندار تبریز ومعاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از پروژه های ترمینال مرکزی تبریز، تقاطع غیر همسطح آخونی، گلپارک، تقاطع غیر همسطح جانبازان و ضلع شمالی اتوبان پاسداران بازدید کردند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386