یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 10:08 ب ظ - 09(Sep) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
پیام‌نور بناب به یک قطب علمی در منطقه تبدیل شده است

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بناب:
پیام‌نور بناب به یک قطب علمی در منطقه تبدیل شده است
سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بناب گفت: با تلاش و همکاری همکاران مرکز، پیام‌نور بناب به یک قطب علمی در منطقه تبدیل شده است.

حسین غفوریان در آیین تودیع و معارفه معاون دانشگاه پیام نور مرکز بناب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد شهدا، جانبازان و ایثارگران با بیان اینکه همه ما مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های آنها هستیم، اظهار کرد: آرامش و امنیت موجود در کشور مدیون خون‌های پاک شهدا و فداکاری‌های ایثارگران و جانبازان عزیز است.

وی اظهار امیدواری کرد، این فرهنگ به نسل جوان و دانشجو انتقال یابد.

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بناب در ادامه با اشاره به موقعیت این دانشگاه گفت: با تلاش و همکاری همکاران مرکز، پیام نور بناب به یک قطب علمی در منطقه تبدیل شده است.

معاون دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: موفقیت‌های به دست آمده در تمام عرصه‌های علمی به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس است.

شهرام نجف‌زاده با بیان اینکه مرکز بناب یکی از مراکز قدیمی و با سابقه استان است، گفت: این مرکز از مشکل کمبود فضای فیزیکی رنج می‌برد که امیدواریم با بهره‌برداری از فاز سوم فضای آموزشی مرکز بناب که در حال احداث است، مشکل فضای آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز بناب برطرف شود.

در بخش دیگری از این آیین از زحمات زرفشان و سید علیزاده معاونان قبلی تقدیر و تشکر به عمل آمد و علی قربانی به سمت معاونت جدید دانشگاه پیام نورمرکز بناب معرفی شد.

علی قربانی معاون جدید دانشگاه پیام نور مرکز بناب همچنین در این آیین در سخنانی با تبریک هفته دفاع مقدس، توجه به مدیریت مشارکتی در دانشگاه و حذف بوروکراسی زاید اداری در چارچوب قوانین و مقررات و نیز اجرای آیین‌نامه‌های اداری را از رئوس برنامه‌های خود اعلام کرد و افزود: توجه به افزایش رشته‌های جدید تحصیلی و ارتقاء سطح علمی مرکز از جمله کارهای اولویت‌دار اینجانب در دانشگاه خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد با تلاش و همکاری اساتید و همکاران مرکز شاهد حاکم شدن جو اعتماد و صمیمیت در مرکز باشیم.

علی قربانی دارای مدرک تحصیلی دکترا بوده و هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود را از دانشگاه پیام نور اخذ کرده است.

همچنین در دانشگاه پیام نور مرکز بناب هم‌اکنون نزدیک به 3 هزار دانشجو در 27 رشته مقطع کارشناسی مشغول تحصیل هستند./فارس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386