پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 04:47 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
آذرشهر و کندوان اسکو مناطق ویژه اقتصادی می شوند

قره سید خبر داد:
آذرشهر و کندوان اسکو مناطق ویژه اقتصادی می شوند
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس جلسه ی کمیسیون اقتصادی مجلس، شهرستان آذرشهر و منطقه توریستی کندوان اسکو به مناطق ویژه اقتصادی تبدیل می شوند.

میر هادی قره سید ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت های صنعتی شهرستان آذرشهر گفت: شهرستان آذرشهر به دلیل همجواری با جاده ترانزیتی و وجود بزرگترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور، دارای اهمیت زیادی در منطقه است و تبدیل این شهرستان به منطقه ویژه اقتصادی می تواند موجب شکوفایی اقتصاد این شهرستان شود.

وی همچنین در خصوص ظرفیت های اقتصادی و کشاورزی آذرشهر نیز گفت: شهرستان آذرشهر به جهت هم جواری با مرکز استان و وجود معادن متنوع سنگ همواره نقش موثری در استان داشته و به عنوان قطب کشاورزی و دامداری شمالغرب کشور مطرح بوده است.

قره سید با تاکید بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های منطقه نیز افزود: شهرستان آذرشهر و بخش های تابعه آن قابلیت‌های کم نظیری در توسعه اقتصادی و تولیدی استان دارد که این اهمیت زیاد و کار سنگین مسئولان را می طلبد.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس همچنین در خصوص قابلیت های منطقه توریستی کندوان اسکو و اهمیت شناساندن ظرفیت های آن به دنیا نیز گفت: کندوان از روستاهای تاریخی و منحصر به فرد دنیا است که باید با معرفی ظرفیت های گردشگری آن، تلاش کرد و آنرا به جهانیان نشان داد.

وی همچنین از رئیس کمیسیون اقتصادی و نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس نیز تشکر کرد و گفت: اذربایجان شرقی یکی از با اهمیت ترین استان های کشور است که نمایندگان آن باید با مدیران استانی در جهت رشد استان و حل مشکلات تعامل داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386