جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:17 ق ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر مسدود کردن بزنگاه‌های قاچاق تأکید کرد و گفت: مبارزه فیزیکی و دستگیری قاچاقچیان اگرچه لازم است، اما اصل در این موضوع، پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور است.

 

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی، اظهار کرد: وقتی واردات یک کالای مجاز از مبادی رسمی بیشتر از ورود آن از مسیر قاچاق طول می‌کشد، انگیزه‌ای برای قاچاق ایجاد می‌شود که چنین بزنگاه‌هایی باید مسدود شود. وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر آتش زدن کالای قاچاق در منظر عمومی، گفت: تأکید ایشان یک عمل پیشگیرانه است و باید مردم ببینند که در خصوص قاچاق، هیچ‌گونه گذشت و مماشاتی وجود ندارد. خدابخش اضافه کرد: مخصوصاً در مورد برخی از کالاها مانند لوازم‌آرایشی و مواد غذایی که با سلامت مردم در ارتباط است، به هیچ‌وجه نباید مماشات کرد؛ چون در صورت ورود این کالاها به جامعه، هزینه‌های بسیار بیشتری برای درمان عوارض ناشی از آن‌ها به مردم تحمیل می‌شود. وی از مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا خواست در این خصوص از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی به مردم استفاده کنند. استاندار آذربایجان شرقی همچنین با تأکید بر اینکه قاچاق کالا، باید در سرمنشأ آن متوقف شود، افزود: بعضاً مشاهده می‌شود که کالای قاچاق صدها کیلومتر بعد از مبادی ورودی کشف می‌شود؛ بنابراین به‌جای پراکنده کردن انرژی‌ها در نقاط مختلف، باید آن را در مبادی ورودی متمرکز کنیم. وی همچنین گفت: عدم تعادل در برخورد با کالای قاچاق در مرزهای مختلف نیز باید حل شود؛ امروز در منطقه آزاد ارس، تمهیدات مختلفی برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق اندیشیده شده است، اما متأسفانه می‌شنویم که در برخی دیگر از مناطق آزاد، این موضوع زیاد جدی گرفته نمی‌شود. در این نشست که با حضور مدیرکل امور استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد، گزارش دستگاه‌های مختلف در خصوص پیشگیری و مبارزه با ورود و توزیع کالای قاچاق ارائه شد.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386