جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 01:26 ب ظ - 12(Dec) 13 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

آی نیوز - چهارمین کتاب آمارنامه منطقه آزاد ارس ویژه سال 1391توسط مدیریت برنامه ریزی و بودجه این سازمان در 13 فصل تهیه و چاپ شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر برنامه ریزی و بودجه منطقه آزاد ارس در این باره گفت: این کتاب به بررسی 208 عنوان آماری منطقه آزاد ارس در سال 1391 پرداخته است.

یوسف داداش زاده افزود: سرفصل ها و عناوین زیرشاخه ای آن مربوط به استراتژی های برتر تعیین شده برای منطقه آزاد ارس بوده و بصورت دقیق و با انتشار صریح آمارها در حوزه های مختلف فعالیت سازمان منطقه آزاد ارس نگاهی جامع از موجودیت این منطقه را به مخاطب عرضه می کند.

وی گفت: در این کتاب مباحثی از جمله تاریخچه منطقه آزاد ارس و تقسیمات سیاسی آن، آب و هوا، جمعیت، صنعت و شرکت های ثبت شده، بازرگانی و هتلداری، بازارهای مالی، آموزش عالی، بهداشت و درمان، گردشگری، عمران شهری، امور زیربنایی و کشاورزی و دامپروری در منطقه آزاد ارس مورد بررسی آماری قرار گرفته است.

داداش زاده افزود: در تمامی سرفصل ها نگاه آماری به چهار محدوده منطقه آزاد ارس در جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بیگلو مورد توجه بوده و اطلاعات کلی در رابطه با فعالیت ها و امکانات خدماتی و رفاهی و تجاری و بازرگانی این مناطق در اختیار علاقمندان به ارس می باشد.

وی با بیان اینکه آمار پایه و اساس برنامه ریزی و تصمیم برای مدیران و سرمایه گذاران است افزود: کتاب آمارنامه منطقه آزاد ارس با هدف ارائه وضعیت روشن از آمارهای اقتصادی برای چهارمین سال متوالی توسط مدیریت برنامه ریزی و بودجه سازمان منطقه آزاد ارس تهیه و به چاپ رسید.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386