یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 05:42 ق ظ - 09(Sep) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

علی اکبر صالحی اظهار داشت: بارها گفتیم، در صورت خروج آمریکا از برجام، ما آمادگی برگشت به جایگاه بالاتر از قبل را داریم. 

وی با اشاره به اینکه پروژه «پیشران هسته‌ای» پروژه‌ای بلند مدت بوده که نقشه راه آن در کشور ترسیم شده، اضافه کرد: در حال حاضر، تنها 6 کشور این پروژه را دارند که 5 کشور که جزو شورای امنیت سازمان ملل هستند و تنها کشوری که خارج از شورای امنیت سازمان ملل صاحب «پیشران هسته‌ای» شد، هند بود. 

رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص پروژه «بیمارستان هسته‌ای» یا «مرکز یون‌درمانی» بیان کرد: این پروژه به‌خوبی در حال پیشرفت است و آخرین مراحل را طی می‌کند، چراکه فاز طراحی آن که مرحله مهمی بود، به‌اتمام رسید، در واقع این بیمارستان در نوع خود در غرب آسیا منحصر به فرد است.

صالحی ادامه داد: بیمارستان هسته‌ای، پدیده جدیدی در بخش درمان امراض صعب‌العلاجی مانند سرطان است و یک پروژه عظیمی محسوب می‌شود، چراکه از نظر مالی حدود 200 میلیون یورو سرمایه‌گذاری شده، ما مراحل را گذرانده‌ایم و نقشه‌ها آماده شده، بعد از گذشت یک یا دو مرحله، کار شروع می‌شود. 

وی گفت: در خصوص بحران کم‌آبی سازمان انرژی اتمی به سهم خود کار خوبی را شروع کرده که اولین قدم تامین آب آشامیدنی از رطوبت هوا با قیمت مناسب است و امیدوارم به تولید انبوه برسد.

انتهای پیام/و

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

 یک دانشجوی دوره دکتری، فسیلی در شمال غرب روسیه پیدا کرد که بر اساس بررسی‌های محققان، متعلق به قدیمی‌ترین جانوری است که تا کنون شناسایی شده: جانوری از سرده دیکنسونیا...

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386