دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 09:44 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: 200 تیم دانش آموزی در سی و یکمین دوره مسابقات دانش آموزی در تبریز رقابت می کنند.


جعفر پاشایی افزود: این مسابقات دربین دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه با حضور دو هزار و 400 دانش آموز و مربی از 15 مرداد ماه جاری تا آخر این ماه در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری مسابقات را ترغیب دانش آموزان به شرکت در فعالیت های ورزشی، ترویج اخلاق پهلوانی، توسعه مهارت های ورزشی، تقویت زیرساخت های ورزش قهرمانی و کمک به رشد کانون های ورزشی مدارس عنوان کرد و گفت: فوتبال، فوتسال، والیبال، هندبال، بسکتبال و ژیمناستیک رشته های ورزشی این دوره از مسابقات هستند.

پاشایی همچنین با اشاره به پروژه مهر برای آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح در 39 منطقه و ناحیه آموزشی استان کلاس ها از اول مهر با حضور معلم و ارایه برنامه درسی به دانش آموزان بطور رسمی شروع می شود.

وی از تشکیل کمیته ساماندهی، تعمیر و تجهیز، اطلاع رسانی، تعیین صلاحیت و نظارت خبر داد و افزود: نقل و انتقال نیروی انسانی و ساماندهی 47 هزار نیروی آموزشی در تمام مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان بموقع انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان از ثبت نام 80 درصد دانش آموزان در مدارس خبر داد و گفت: 531 هزار دانش آموز تاکنون ثبت نام کرده اند و توزیع بموقع تمام کتب درسی از برنامه های جدی سازمان است.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی نیز از افتتاح پروژه های مهم عمرانی در استان خبر داد و گفت: تا شروع سال تحصیلی جدید 39 مدرسه با 245 کلاس درسی تحویل آموزش و پرورش می شود.

محمدرضا عیدی افزود: 75 پروژه با 562 کلاس درس و 52 پروژه خیران با 400 کلاس درس در استان در دست اجراست.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386