یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 02:57 ق ظ - 01(Jan) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار تبریز شکوفایی و تعالی فرهنگ و هنر را در گرو ایجاد زمینه برای حضور آگاهانه و آزادانه ارباب فضل و هنر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، رحیم شهرتی‌فر در آیین اختتامیه جشنواره سراسری عکس رضوی در تبریز اظهار کرد: عصر امام رضا علیه السلام را می‌بایست عصر شکوفایی مجدد علوم و فرهنگ اسلامی و شکل‌گیری مکاتب فکری گوناگون برشمرد.
وی افزود: بر این اساس حضور امام رضا علیه السلام در ایران را نیز می‌بایست سر آغاز تحول علمی و فرهنگی در میان مسلمانان به ویژه ایرانیان دانست.
فرماندار تبریز تاکید کرد: در هر برهه‌ای اگر بستر آزاداندیشی توام با آگاهی فراهم شود بدون شک زمینه‌ تعالی و شکوه علم و فرهنگ و هنر نیز فراهم خواهد آمد.
وی گفت: در هر دوره‌‌ای که اصحاب فضل و دانش و اهالی قلم گرامی داشته شده‌اند چراغ علم و دانش و فرهنگ و به تبع آن تمدن درخشان‌تر و فروزانتر شده است.
شهرتی‌فر خواستار، آسیب‌شناسی و تعیین و تبیین نقاط ضعف و قوت برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری و به تبع آن برنامه‌ریزی مناسب براساس ذائقه‌ مخاطبان شد.
جشنواره سراسری عکس رضوی با همکاری شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی،‌ معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، دبیرخانه نمایندگی بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در استان آذربایجان شرقی، کانون فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان،‌ انجمن عکاسی استان و انجمن سینمای جوان دفتر تبریز برگزار شد.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386