دوشنبه, 23 تیر 1399 ساعت 09:12 ق ظ - 07(Jul) 13 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هنرمندان با تاسی از آموزه های دین مبین اسلام پیام آور صلح و دوستی هستند.

 

 محمد محمدپور در آیین افتتاح نمایشگاه خوشنویسی « کلک مهربانی» در خانه فرهنگ تبریز افزود: بنا به فرموده علی (ع) ارزش هر کس به اندازه‌ چیزی است که به آن ارزش قائل است بنابراین برای برخورداری از جایگاه و ارزش در جامعه باید جرعه‌ای از دریای بی‌کران هنر‌ هنرمندان را بنوشیم.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با موضوع پیامبر اسلام (ص) برگزار شده است، یادآوری کرد: دلیل اینکه کلام پیامبر (ص) در تمام عالم نفوذ کرده و بشریت را تحت تاثیر قرار داده، رافت و مهربانی آن بزرگوار است.
محمدپور با اشاره به اینکه پاکی و حقیقت در وجود و منش استادان هنر فاخر خوشنویسی تجلی یافته است،‌ ادامه داد: استاد رسام یکی از این نمونه‌ها بوده و صداقت و پاکی در وی متجلی شده است.
به گزارش ایرنا در این نمایشگاه ٢٠ اثر از آثار استاد حسین رسام و 50 اثر از ٤٤ نفر از استادان برجسته هنر خوشنویسی تبریز به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه تا 15 آذر از ساعت ١٥ تا ١٩ در نگارخانه میرعلی تبریزی خانه فرهنگ تبریز برپا است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386