شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 02:50 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

احمد حمزه‌ زاده، روز شنبه با اشاره به رونمایی از شبکه و فضای مجازی صنایع‌ دستی استان به آدرس www.saraycrafts.ir افزود: این شبکه مجازی حدود ۶ ‌ماه گذشته با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان راه‌اندازی و ۲ هفته پیش با حضور مسوولان استانی و تعدادی از هنرمندان صنایع دستی رونمایی شد.

وی با بیان اینکه بازار اینترنتی صنایع ‌دستی استان با سه رویکرد معرفی، آموزش و فروش راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: در این بازار مجازی بیش از ۸۵ نوع صنایع‌دستی استان معرفی می‌شوند و آتلیه تخصصی برای عکاسی تمام آثار هنری تعبیه شده که تاکنون حدود یک هزار عکس بارگذاری شده است.
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در داخل این بازار آثاری که مهر اصالت دارند به ‌صورت شاخص‌تری معرفی می‌شوند، گفت: در بخش آموزش، کلاس‌های مجازی صنایع ‌دستی تعبیه شده است که به مباحث آموزشی در آن می‌پردازد و بخشی نیز مربوط به شهرهای جهانی و شهرهای ملی است.
حمزه زاده، ادامه داد: این سازمان قراردادی با اداره پست برای ارسال بسته‌های پستی به سراسر کشور منعقد کرده است و براساس قرارداد تجارت الکترونیک مشتری‌ها چنانچه تمایل به عودت کالا داشته باشند، می‌توانند آن را مرجوع کنند.
وی یادآوری کرد: در زمان کنونی این سایت به زبان فارسی تنظیم شده است و تلاش می شود بعد از رفع تحریم‌ها و امکان اتصال به بازار جهانی به زبان انگلیسی نیز ترجمه شود

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386