سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 04:34 ب ظ - 12(Dec) 10 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، عملکرد شهرداری تبریز و سازمانهای تابعه را در ورود به مسائل فرهنگی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.


به گزارش آی نیوز به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علی اکبر صفی پور ضمن بیان این مطلب افزود: در مدت حضورم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با وجود تراکم کاری بالا، سعی کردم در برنامه های سازمان شرکت کنم و برخی برنامه ها به خصوص تئاتر تبریزیم را در جهت همراهی هنر و مسائل شهری بسیار موثر دیدم.
وی در جلسه هم اندیشی مدیران و مسئولان فرهنگی شهر تبریز که به میزبانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد، با اشاره به مظلومیت هنر تئاتر و نمایش، اقدامات سازمان را گامی موثر در جهت افزایش فعالیت هنر نمایش و هنرمندان توانای استان در این عرصه دانست.
صفی پور با اشاره به اینکه امسال سال تئاتر است، افزود: جشنواره تبریزیم مانند پنجره و گشایشی در حوزه هنرهای نمایشی استان عمل کرده است.
وی تصریح کرد: توجه به هنرهای نمایشی به خصوص تئاتر خیابانی می تواند زمینه ساز ارتباط هر چه بهتر و بیشتر مردم به این هنر ارزشمند شده و زمینه ساز اثرگذاری در زمینه های مختلف را فراهم آورد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، توجه به محتوای فرهنگی و اجتماعی و معرفی آسیب های زندگی امروز در تئاتر خیابانی را از ظرفیت های این هنر مردمی برشمرد و ابراز امیدواری نمود نمایشهای امسال تبریزیم هم مانند قبل با اقبال مردمی واثرگذاری محتوایی همراه باشند.
وی در خاتمه از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای هرگونه همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در جهت توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری خبر داد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386