یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 03:02 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که کلاس‌های درس، سنگرهای دفاع از انقلاب هستند، اظهار داشت: امروز حفظ این سنگرها وظیفه‌ای بر دوش دانش‌آموزان و دانشجویان است.


به گزارش ای نیوز از پایگاه خبری استانداری آذربایجان شرقی ، دکتر اسماعیل جبارزاده صبح امروزدر آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 95-94 در دبیرستان دخترانه دکتر موحد، با اشاره به این که انقلاب اسلامی وارد مرحله جدیدی در سیر تاریخی خود شده است، افزود: در این مرحله رویارویی ما با دشمنان در جبهه جنگ نظامی نیست و جنگ در عرصه‌های دیگری ادامه دارد.
وی با بیان این که امروز هر کلاس درس و هر مدرسه‌ای یک خاکریز برای حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب است، گفت: جنگ با دشمن در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی و فرهنگی باید در سنگرهای تعلیم و تربیت ادامه یابد.
استاندار آذربایجان شرقی افزود: تمام کسانی که حامی ایران اسلامی و دوستدار نظام و انقلاب هستند باید با تلاش بیشتر در عرصه علم و پژوهش برای ساختن ایرانی آباد و آزاد کوشش کنند.
وی افزود: پیشرفت‌های علمی کشور بود که دشمنان را ناچار به تفاهم و مذاکره و پذیرفتن حق ملت ایران کرد و اگر زمانی شهدا با نثار خون خود حافظ انقلاب بودند امروز سنگرهای شهدا در مدارس و دانشگاه‌هاست و حفظ این سنگرها وظیفه‌ای بر دوش دانش‌آموزان و دانشجویان است.
دکتر جبارزاده همچنین در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به همه دانش‌آموزان، معلمان و فرهنگیان استان، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیران و مسوولان آموزش و پرورش استان در طول ماه‌های گذشته تلاش قابل تقدیری انجام دادند تا مدارس استان آماده پذیرایی از دانش‌آموزان شود.
وی افزود: نتیجه این تلاش‌ها به صورت عملی این است که امروز هیچ فرد لازم‌التعلیمی در استان خارج از مجموعه آموزش و پرورش نیست و حتی روستاهایی داریم که با داشتن تنها یک دانش‌آموز از خدمات آموزش و پرورش بهره‌مند هستند.
جبارزاده همچنین از تلاش‌های فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش در ارتقای جایگاه آموزش و پرورش استان در بین استان‌های کشور قدردانی کرد و گفت: کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های مختلف حاصل این تلاش‌ها بوده است.
وی با اشاره به کمک‌های چشمگیر خیران مدرسه‌ساز استان در امر ساخت فضاهای آموزشی، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات بودجه‌ای آموزش و پرورش، خیران با ورود جدی در این حوزه بخشی از کسری بودجه را تامین کردند و در سایه مشارکت خیران امروز آذربایجان شرقی یکی از استان‌های برتر در امر مدرسه‌سازی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386