چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:26 ب ظ - 12(Dec) 11 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: سهم مطبوعات و در کل سهم فرهنگ و هنر در بحث اشتغال و تولید ناخالص روشن نیست و در برنامه ریزی های استانی از این مسئله غفلت شده است.

 

 محمد محمدپور در دیدار اعضای خانه ی مطبوعات استان بااعلام این مطلب، گفت: گفتمان سازی در حوزه ی فرهنگ و هنر با مطبوعات محقق می شود.

محمدپور  در این نشست گفت: فرهنگ و هنر در جامعه از جایگاه ویژه ای برخورداراست و باید سهم فرهنگ و هنر در تولید ناخالص داخلی و اقتصاد ملی شناسایی شده و بتوانیم آن را ارتقا دهیم .

وی بر لزوم کیفی سازی مطبوعات تاکید کرد و افزود: یکی از گام ها در این راستا کمک به ارتقاء دانش حرفه ای روزنامه نگاران است که خانه ی مطبوعات رسالت انجام این امر را بر عهده دارد .

محمدپور بااشاره به اینکه اساسا توسعه و پیشرفت بدون نگاه فرهنگی مقدور نیست، گفت: توسعه و پیشرفت عزتمندانه در تمام زمینه های اجتماعی، اقتصادی و ... تنها با پیوست و توجیه فرهنگی محقق خواهد شد.

وی، گفتمان سازی در حوزه ی فرهنگ و هنر را رسالت رسانه ها  عنوان کرد و گفت: این امر در صورت همکاری و تعامل بیش از پیش رسانه ها محقق خواهد شد.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد:  خانه مطبوعات عصاره مطبوعات استان بوده و به عنوان خانه خبرنگاران  استان محسوب می شود و عملکرد هرچه بهتر این نهاد نیازمند همکاری همه اصحاب رسانه استان است .

وی همچنین خانه مطبوعات استان را شورای مشورتی مدیرکل برشمرد و تاکید کرد: جریان توسعه با رسانه مممکن می شود و این شعار نیست بلکه امری مبتنی بر واقعیت است.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386