چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:31 ب ظ - 12(Dec) 11 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز؛ هشتمین جشنواره تجلیل از برترین‌ها و فعالان عرصه اوقات فراغت آذربایجان‌شرقی:

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی

در هشتمین جشنواره تجلیل از برترین‌ها و فعالان عرصه اوقات فراغت آذربایجان‌شرقی که در سالن اصلی استانداری و با حضور مسئولان استانی برگزارشد با اهدای لوح تقدیر و نشان یادبود از محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیر دستگاه برتر در امر اوقات فراغت تجلیل به عمل آمد.

 

در هشتمین جشنواره تجلیل از برترین‌ها و فعالان عرصه اوقات فراغت آذربایجان‌شرقی که در سالن اصلی استانداری و با حضور مسئولان استانی برگزارشد با اهدای لوح تقدیر و نشان یادبود از محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیر دستگاه برتر در امر اوقات فراغت تجلیل به عمل آمد.

رحیم شهرتی‌فر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در این مراسم گفت: تمامی نهادهای مسئول جهت اعتلای فرهنگ اوقات فراغت، به شناخت نیازها و خواسته‌های مردم پرداخته و جوابگوی آنها باشند.

وی با اشاره به این‌که ٢١ دستگاه اجرایی استان در این زمینه همکاری کرده‌اند، افزود: اگر بخواهیم آمار قابل اعتماد در اختیار مردم قرار دهیم باید اطلاعات خدمات اوقات فراغت دستگاه‌ها به طور کامل در پرتال ثبت شود.

شهرتی‌فر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد در خدمت به همنوعان جهت تقویت هویت اسلامی، منافع ملی، آموزش مصالح نظام اسلامی در جامعه اهتمام جدی ورزند.

در این جلسه محمد هادی‌نیا، مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی، به نمایندگی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، گزارشی از فعالیت‌های اداره کل و کانون‌های مساجد استان در حوزه اوقات فراغت ارائه نمود.

در پایان این جلسه از فعالان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برتر و کارشناسان فعال در زمینه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با اهدای لوح تقدیر و نشان یادبود تجلیل به عمل آمد.

در بخشی از لوح تقدیر خطاب به محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: با ارج نهادن به تلاش ثمربخش تمامی فعالین عرصه اوقات فراغت از مساعی و تلاش‌های در خور تحسین جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه در راستای ساماندهی، رونق بخشی و برگزاری برنامه های اوقات فراغت در سال ۱۳۹۶ صمیمانه تشکر نموده و کسب رتبه فعال در زمینه غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را تبریک عرض نموده توفیقات شما در خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و تقویت بیشتر بنیه‌های هویتی فرهنگی اعتقادی جوانان این خطه از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

همچنین در این مراسم از مهدی قنبروند، به عنوان کارشناس برتر اوقات فراغت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی تجلیل بعمل آمد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386