چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 12:39 ق ظ - 01(Jan) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی گفت: ٢٨٠ میلیارد ریال اعتبار برای فعال سازی و تکمیل پروژه‌ تالارهای مرکزی تبریز در جریان سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان تخصیص یافته است.

 

محمد محمدپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این اعتبار در طول 3 سال آینده به این پروژه اختصاص می یابد، افزود: طرح احداث پروژه تالار شهر تبریز در سال ١٣٨٧ آغاز شده و در زمینی به مساحت 14 هزار و ٢٠٠ مترمربع با زیربنای 16 هزار مترمربع احداث می شود.
وی اظهار کرد: جمع کل هزینه اختصاص یافته به این پروژه تا پایان سال ٩٠ حدود 44 میلیارد و ٧٢٠ میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی آن نیز ١٥ درصد بوده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: این پروژه در سه طبقه در سه تالار مجزا و متصل شامل تالار موسیقی با ٩٠٠ نفر ظرفیت، تالار نمایش با ٧٠٠ نفر ظرفیت و ساختمان اداری در شهرک باغمیشه جنب لاله پارک تبریز احداث می‌شود.
محمدپور ادامه داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی در محل تالار شهر تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از شامگاه چهارشنبه هفته گذشته تا ظهر روز شنبه در آذربایجان شرقی بود.
سیدعباس صالحی در سفر ٣ روزه به آذربایجان شرقی در شورای اداری و نشست با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان شرکت و از طرح های در حال احداث در حوزه فرهنگ و هنر دیدن و از دانشگاه هنر اسلامی برای آشنایی با ظرفیت های این مرکز علمی و دانشگاهی بازدید کرد.
وی همچنین با اعضای هیات مدیره بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در خانه پروین اعتصامی دیدار و با سفر به شهرستان اهر در نشست فعالان فرهنگی، هنری و ادبی منطقه ارسباران، نشست شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی و نشست مطبوعاتی با جمعی از نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی شرکت کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386