سه شنبه, 12 اسفند 1399 ساعت 08:26 ب ظ - 03(Mar) 02 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

– شهردار زنجان گفت: تلاش می کنیم تا نشست شهرداران شهرهای کشورهای عضو اکو در شهر زنجان برگزار شود.

 

مسیح الله معصومی افزود: بنا شده است در ادامه برنامه های زنجان شهر پیشرو، دبیرخانه ای ایجاد و برنامه ریزی های پیش بینی شده زیر نظر آن اجرا شود.


وی اظهار داشت: هم اکنون روابط زنجان روابط ملی و فرا ملی گسترده ای را آغاز کرده است و می توان مدعی مطرح شدن این شهر در سطح جهانی بود.


معصومی اضافه کرد: معرفی زنجان به عنوان شهر پیشرو در بین کشورهای عضو اکو، آغاز یک حرکت فرهنگی در سطح جهانی برای این منطقه است.


شهردار زنجان گفت: تمام تلاش شهرداری این است که همه کارهای عمرانی سطح شهر زنجان مبتنی بر برنامه های فرهنگی پیش برود.


وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس، دبیرخانه ای ایجاد می شود که تمام شهرهای کشورهای عضو اکو که تمایل به پیوستن به مسیر تعیین شده شهرداری زنجان دارند، به عضویت آن در آیند.


معصومی ادامه داد: برای معرفی زنجان و پیشبرد برنامه ها، همایش ها، نشست ها و پنل های تخصصی برگزار می شود و حتی شهرداری پیگیر برگزاری پنل و نمایشگاه تخصصی از توانمندی های شهر زنجان در سازمان ملل است.


وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های همین دبیرخانه برگزاری نشست شهرداران شهرهای کشورهای عضو اکو در زنجان است.


معصومی با بیان اینکه برای تحقق تمام اهداف پیش بینی شده در مسیر زنجان شهر پیشرو، نیاز به همکاری سایر دستگاه های اجرایی داریم، تاکید کرد: شهرداری بدون شک به تنهایی نمی تواند در این مسیر به موفقیت دست یابد و همکاری دستگاه هایی همچون میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، استانداری و دیگر نهادها را می طلبد.


بر اساس تفاهم نامه بین موسسه فرهنگی اکو و سازمان ملل متحد، برای توسعه فرهنگی شهرها از میان 10 کشور عضو اکو، ایران در سال نخست و از میان شهرهای جمهوری اسلامی زنجان به عنوان شهر پیشرو انتخاب شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386