شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 11:59 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 

 

 

فرمانده انتظامی جلفا از دستگیری یک مجرم حرفه‌ای که با شیوه‌ای خاص لاستیک خودروهای پارک شده در کوچه‌های خلوت را سرقت می‌کرد خبر داد.

کاظم دهقانی اظهار کرد: در پی وقوع سرقت لاستیک اتومبیل‌ها در منطقه آزاد ارس و اعلام شکایت شهروندان به پلیس، پیگیری ویژه این پرونده در دستور کار اکیپ گشت کلانتری مرکزی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران در حین تحقیقات به فردی که در حال باز کردن لاستیک یک خودروی سواری پژو بود مظنون که پس از بررسی مشخص شد خودرو متعلق به وی نیست. بدین ترتیب مظنون دستگیر و پس از بازرسی خودروی پراید وی تعدادی لاستیک نو و فرسوده روی رینگ کشف شد که متهم برای تحقیقات بیشتر به کلانتری انتقال داده شد.
دهقانی اضافه کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم تعدادی لاستیک فرسوده خودروهای پراید و پژو را همراه با رینگ تهیه و در داخل خودروی پراید خود به همراه داشته و پس از شناسایی خودروهای پارک شده در نقاط خلوت در فرصتی مناسب رینگ و لاستیک‌های سالم آنها را با لاستیک‌های فرسوده تعویض و از محل متواری می‌شد.
رئیس پلیس جلفا با اشاره به اعتراف متهم به سرقت لاستیک خودرو در منطقه آزاد جلفا گفت: سارق اکثرا خودروهای فاقد دزدگیر و تجهیزات ایمنی و دارای لاستیک نو را مورد هدف و دستبرد خود قرار می‌داد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386