سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:12 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآن کریم همزمان با ماه رمضان در تبریز خبر داد.

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور اظهار داشت: نمایشگاه قرآن کریم نهم تا نوزدهم تیرماه مصادف با دوم تا دوازدهم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه با هدف شناسایی،‌ معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای قرآنی در حوزه‌های فرهنگی، هنری و علمی و همچنین زمینه‌سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه‌های مختلف با فعالیت‌های قرآنی و کمک به ارتقای کمی و کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی برگزار می‌شود.
وی، ایجاد فضای معنوی برای برقراری انس و الفت با قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع)، تقویت جایگاه قرآن در فرهنگ عمومی جامعه، رونق بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی،‌ هنری و قرآنی و تعامل و همفکری در این حوزه، کمک به هم‌افزایی سازمان‌ها و مؤسسات نقش‌آفرین در فعالیت‌های قرآنی و کمک به گسترش فضای معنوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.
صفی‌پور گفت: قرآن کریم به عنوان مهمترین یادگار پیامبر رحمت (ص) برای مسلمانان جهان و کتاب هدایت و الفت همه عصرها و نسل‌هاست و شناختن و شناساندن بیش از پیش آن رسالت همه‌ مسلمانان به خصوص متولیان فرهنگی است.
وی تاکید کرد: یکی از بهترین‌ راه‌های بسط و توسعه زندگی قرآنی، به معرض نمایش گذاشتن دستاوردهای مختلف در حوزه‌ آموزش، حفظ، قرائت، آثار فرهنگی هنری و معرفی شخصیت‌های برتر حوزه‌ قرآنی است تا ضمن تجلیل از تلاش‌ها به ترغیب و انگیزش نیروهای جدید و ورود علاقمندان به این عرصه کمک کند.
بر اساس این گزارش نمایشگاه قرآن کریم نهم تا نوزدهم تیرماه مصادف با دوم تا دوازدهم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386