پنج شنبه, 07 اسفند 1399 ساعت 10:57 ق ظ - 02(Feb) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآن کریم همزمان با ماه رمضان در تبریز خبر داد.

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور اظهار داشت: نمایشگاه قرآن کریم نهم تا نوزدهم تیرماه مصادف با دوم تا دوازدهم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه با هدف شناسایی،‌ معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای قرآنی در حوزه‌های فرهنگی، هنری و علمی و همچنین زمینه‌سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه‌های مختلف با فعالیت‌های قرآنی و کمک به ارتقای کمی و کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی برگزار می‌شود.
وی، ایجاد فضای معنوی برای برقراری انس و الفت با قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع)، تقویت جایگاه قرآن در فرهنگ عمومی جامعه، رونق بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی،‌ هنری و قرآنی و تعامل و همفکری در این حوزه، کمک به هم‌افزایی سازمان‌ها و مؤسسات نقش‌آفرین در فعالیت‌های قرآنی و کمک به گسترش فضای معنوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.
صفی‌پور گفت: قرآن کریم به عنوان مهمترین یادگار پیامبر رحمت (ص) برای مسلمانان جهان و کتاب هدایت و الفت همه عصرها و نسل‌هاست و شناختن و شناساندن بیش از پیش آن رسالت همه‌ مسلمانان به خصوص متولیان فرهنگی است.
وی تاکید کرد: یکی از بهترین‌ راه‌های بسط و توسعه زندگی قرآنی، به معرض نمایش گذاشتن دستاوردهای مختلف در حوزه‌ آموزش، حفظ، قرائت، آثار فرهنگی هنری و معرفی شخصیت‌های برتر حوزه‌ قرآنی است تا ضمن تجلیل از تلاش‌ها به ترغیب و انگیزش نیروهای جدید و ورود علاقمندان به این عرصه کمک کند.
بر اساس این گزارش نمایشگاه قرآن کریم نهم تا نوزدهم تیرماه مصادف با دوم تا دوازدهم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386