جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 10:43 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

3 نفر در ویلای شخصی به دنبال استفاده از زغال چوب برای گرم کردن دچار گاز گرفتگی شدند

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در تشریح نحوه امداد رسانی تکنسین های اورژانس 115 استان در این سوانح گفت: بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در ویلای شخصی به   دنبال استفاده از زغال برای گرم کردن فضای ویلا، 3 نفر مسموم شدند.
حبیب حسینقلی زاده گفت: این حادثه روز گذشته به اتاق فرمان اورژانس 115 گزارش و بلافاصله آمبولانس پایگاه سراب به کیلومتر 5 سراب بستان آباد به آدرس یک ویلای شخصی اعزام شده و 3 نفر را به بیمارستان سراب منتقل کردند.
حسینقلی زاده با بیان اینکه استفاده از هر وسیله سوختنی در محیط بسته، امکان مسمومیت با مونکسید کربن را در پی دارد خاطر نشان کرد: مردم باید دقت کنند که اگر در یک زمان چند نفر در داخل یک محیط بسته دچار علائم بالا شوند به احتمال زیاد در خطر گاز مونواکسید کربن قرار دارند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در خصوص هشدارهای لازم در برخورد با مسمومیت های ناشی از مونوکسید کربن گفت:کسی که با گاز مونواکسید کربن دچار مسمومیت شده باشد باید سریعا او را از محیط آلوده به این گاز، خارج نموده و در تماس با هوای آزاد گذاشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386