سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:16 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

3 نفر در ویلای شخصی به دنبال استفاده از زغال چوب برای گرم کردن دچار گاز گرفتگی شدند

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در تشریح نحوه امداد رسانی تکنسین های اورژانس 115 استان در این سوانح گفت: بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در ویلای شخصی به   دنبال استفاده از زغال برای گرم کردن فضای ویلا، 3 نفر مسموم شدند.
حبیب حسینقلی زاده گفت: این حادثه روز گذشته به اتاق فرمان اورژانس 115 گزارش و بلافاصله آمبولانس پایگاه سراب به کیلومتر 5 سراب بستان آباد به آدرس یک ویلای شخصی اعزام شده و 3 نفر را به بیمارستان سراب منتقل کردند.
حسینقلی زاده با بیان اینکه استفاده از هر وسیله سوختنی در محیط بسته، امکان مسمومیت با مونکسید کربن را در پی دارد خاطر نشان کرد: مردم باید دقت کنند که اگر در یک زمان چند نفر در داخل یک محیط بسته دچار علائم بالا شوند به احتمال زیاد در خطر گاز مونواکسید کربن قرار دارند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در خصوص هشدارهای لازم در برخورد با مسمومیت های ناشی از مونوکسید کربن گفت:کسی که با گاز مونواکسید کربن دچار مسمومیت شده باشد باید سریعا او را از محیط آلوده به این گاز، خارج نموده و در تماس با هوای آزاد گذاشت.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386