سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:01 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 119

آی نیوز- دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی گفت: صلاحیت 88 نفر داوطلب برای عضویت در شورای اسلامی شهر تبریز رد شد.


آی نیوز نه نقل از ایرنا - الله وردی دهقانی افزود: این تعداد از رد صلاحیت شده ها توسط هیات های اجرایی به هیات نظارت گزارش شده است.
وی گفت: در شهر تبریز 480 نفر برای عضویت در شورای اسلامی نام نویسی کرده بودند که با رد صلاحیت های فوق، تعداد 392 نفر احراز صلاحیت شده و می توانند در رقابت های انتخاباتی 24 خرداد حاضر شوند.
بر اساس قانون جدید شوراهای اسلامی، اعضای یازده نفره فعلی شورای اسلامی شهر تبریز به 21 نفر افزایش یافته است.
دهقانی اضافه کرد: آمار رد صلاحیت شده های شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی به دلیل حجم پرونده های وارده به هیات نظارت و همچنین ارسال نشدن آمار توسط پاره ای از بخشداری ها هنوز قطعی نشده است.
وی با بیان اینکه افرادی که صلاحیت آنها در هیات های اجرایی احراز نشده است، می توانند شکایت خود را به هیات های نظارت بخش ها و شهرستان ها ارسال کنند، گفت: در صورت فقدان نتیجه گیری، رد صلاحیت شده ها می توانند شکایت خود را به هیات نظارت عالی استان اعلام کنند.
دهقانی افزود: آمار نهایی و نتایج شکایات واصله به هیات های نظارت پس از بررسی و رسیدگی در 28 اردیبهشت به هیات های اجرایی ارسال می شود.

دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی زمان قطعی اعلام لیست نامزدهای این نهادهای مدنی را 12 خرداد ماه اعلام کرد.

انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد برگزار می شود.

برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی 12 هزار و 851 نفر نام نویسی کرده بودند که از این تعداد یکهزار و 993 برای شوراهای شهر و 10 هزار و 858 نفر برای شوراهای روستایی نام نویسی کرده اند.

از این تعداد، یکهزار و شش نفر برای نمایندگی در شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان تبریز ثبت نام کرده اند.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386