یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 06:34 ق ظ - 01(Jan) 24 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 119

آی نیوز- دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی گفت: صلاحیت 88 نفر داوطلب برای عضویت در شورای اسلامی شهر تبریز رد شد.


آی نیوز نه نقل از ایرنا - الله وردی دهقانی افزود: این تعداد از رد صلاحیت شده ها توسط هیات های اجرایی به هیات نظارت گزارش شده است.
وی گفت: در شهر تبریز 480 نفر برای عضویت در شورای اسلامی نام نویسی کرده بودند که با رد صلاحیت های فوق، تعداد 392 نفر احراز صلاحیت شده و می توانند در رقابت های انتخاباتی 24 خرداد حاضر شوند.
بر اساس قانون جدید شوراهای اسلامی، اعضای یازده نفره فعلی شورای اسلامی شهر تبریز به 21 نفر افزایش یافته است.
دهقانی اضافه کرد: آمار رد صلاحیت شده های شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی به دلیل حجم پرونده های وارده به هیات نظارت و همچنین ارسال نشدن آمار توسط پاره ای از بخشداری ها هنوز قطعی نشده است.
وی با بیان اینکه افرادی که صلاحیت آنها در هیات های اجرایی احراز نشده است، می توانند شکایت خود را به هیات های نظارت بخش ها و شهرستان ها ارسال کنند، گفت: در صورت فقدان نتیجه گیری، رد صلاحیت شده ها می توانند شکایت خود را به هیات نظارت عالی استان اعلام کنند.
دهقانی افزود: آمار نهایی و نتایج شکایات واصله به هیات های نظارت پس از بررسی و رسیدگی در 28 اردیبهشت به هیات های اجرایی ارسال می شود.

دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی زمان قطعی اعلام لیست نامزدهای این نهادهای مدنی را 12 خرداد ماه اعلام کرد.

انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 24 خرداد برگزار می شود.

برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی 12 هزار و 851 نفر نام نویسی کرده بودند که از این تعداد یکهزار و 993 برای شوراهای شهر و 10 هزار و 858 نفر برای شوراهای روستایی نام نویسی کرده اند.

از این تعداد، یکهزار و شش نفر برای نمایندگی در شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان تبریز ثبت نام کرده اند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386