یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:17 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 121

ما سعی کرده ایم در شهر تبریز عمل گرا باشیم و در این راستا طی چند سال گذشته چهره شهر بطور کاملا محسوسی عوض شده است.


رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز ضمن اشاره به مطلب فوق یادآور شد: باشگاه دبیری حدود 15 سال است که با ایجاد مدرسه فوتبال از جوانان مستعد حمایت می کند.

این باشگاه چندین سال تیم فوتبال ماشین سازی را پشتیبانی کرده و درحال حاضر نیز برنامه های مختلفی برای بزرگداشت پیشکسوتان و حمایت از قهرمانان ورزشی شهر و استان توسط این باشگاه تدارک دیده شده است.
 دبیری افزود: امسال برای ششمین سال متوالی مراسم فرهنگی قدردانی از ورزشکاران را برگزار کردیم. اخیرا تیم نیم‌قرن فوتبال تبریز و بهترین های ورزش سال90 با مشارکت این باشگاه و نظرخواهی از کارشناسان ورزشی انتخاب گردید و  روند انتخاب بهترین های ورزش تبریز به همین ترتیب ادامه خواهد داشت.
رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز از  تداوم حمایت این باشگاه از ورزش استان خبر داده و تصریح کرد: با اینکه مدت زیادی از آغاز سال جدید نگذشته تیم دوچرخه سواری بانوان دبیری در مقطع جوانان به عنوان قهرمانی کشور دست یافته و تیم دوچرخه سواری مردان در ماده کوهستان عنوان دوم کشور را کسب کرده است.
وی ادامه داد: همچنین تیم کیک بوکسینگ این باشگاه در مسابقات بین المللی ترکیه به عنوان قهرمانی دست یافته و  وحید پاکزاد نیز در مسابقات  بین المللی جام صلح و دوستی که  در اردبیل برگزار شد، عنوان قهرمانی را به دست آورد.
شهرام دبیری از فوتسال به عنوان رشته اول این باشگاه یاد کرده و افزود: سال گذشته تیم فوتسال دبیری تبریز با کسب عنوان چهارم، به بالاترین مقام فوتسال تبریز دست یافت و امسال سیاست باشگاه، قهرمانی در لیگ برتر و راهیابی به باشگاههای آسیا است و با این هدف تیم برای فصل آتی بسته می شود.
دبیری افزود: کشتی تبریز توانایی قهرمان شدن در المپیک و رقابت های جهانی را هم دارد، درعین حال این رشته ورزشی مورد علاقه شخصی بنده بوده، و به همین دلیل همیشه سعی ام بر این بوده که از آن حمایت کنم.
دبیری خاطرنشان ساخت: همچنین در شورای شهر تلاش کردیم ورزش را در سطح استان بصورت همگانی توسعه دهیم، در کنار این موضوع از ورزش قهرمانی هم حمایت کنیم. الان حدود هفت رشته ورزشی از طرف شورای شهر حمایت می شود، همچنین اماکن ورزشی جدید هم در سطح شهر احداث شده است که از آن جمله می توان به یک استادیوم و چندین سالن و زمین های مختلف ورزشی اشاره نمود.
شهرام دبیری همچنین به افتخارآفرینی های پرویز هادی در مسابقات آسیایی اشاره کرد و افزود: آقای پرویز هادی که دو افتخار برای کشور و شهرمان کسب کرده(کسب سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا)توانایی راهیابی به مسابقات جهانی و المپیک را هم داراست و با این روند در آینده شاهد موفقیت های بیشتر وی و سایر پهلوانان کشتی کشور خواهیم بود.
وی در ادامه اظهار داشت: شورای شهر پرونده ای برای الحاق باسمنج به تبریز تصویب کرده است که مراحل قانونی آن در حال انجام است. تحقق این موضوع از یک سو به نفع اهالی باسمنج است و از طرف دیگر به نفع مردم تبریز. شورای شهرنیز پس از اینکه الحاق موردنظر مراحل قانونی را طی کرد بودجه ای برای این شهر معین خواهدکرد تا شاهد پیشرفت این منطقه باشیم.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386