جمعه, 08 اسفند 1399 ساعت 09:59 ب ظ - 02(Feb) 26 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: کلید حل مشکلات اقتصادی در دست تولید، صنعت، حرفه و خدمات است.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در مراسم تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: به دولت قبلی در زمان اجرای قانون هدفمندی بارها تذکر دادیم که سهم تولید را از هدفمندی یارانه‌ها فراموش نکنید چرا که به حرکت درآوردن چرخ تولید و صنعت مهم‌تر از دادن یارانه‌هاست.

وی افزود: حضرت علی (ع) در توصیه خود به مالک اشتر در مورد مدیریت کشورداری می‌فرماید «اقشار مختلف جامعه مثل کارمندان، لشکریان، معلمان، قضات، کشاورزان و ... پایدار نمی‌مانند مگر اینکه تولید و صنعت و تجارتی در کشور باشد تا از محل درآمد مالیات آنها حقوق اقشار پرداخت شود».

آیت‌الله مجتهد شبستری با بیان اینکه حضرت از مالک می‌خواهد نسبت به صنعتگران توصیه‌پذیر بوده و خود نیز تذکرات مفید به حال آنها را ارائه دهد؛ ادامه داد: امیر المؤمنان می‌خواهند برای جامعه تفهیم کنند که بدون اقتصاد مشکلات جامعه حل نمی‌شود و کلید حل مشکلات در دست تولید، صنعت، حرفه و خدمات است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی یادآور شد: تحقق اقتصاد مقاومتی از طریق افزایش تولید، صرفه‌جویی و مدیریت جهادی و عزم ملی تحقق می‌یابد.

وی اضافه کرد: در میان تولیدکنندگان و تجار نیز افرادی هستند که بخیل، سودجو، گرانفروش و محتکر هستند و بر این اساس و بنا به دستور امام راحل(ره) تسعیر یا نرخ‌گذاری بر مدیران جامعه واجب است تا جلوی احتکارها و گرانفروشی‌ها گرفته شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386