سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:05 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

آی نیوز: بدون در نظر گرفتن معیارهای بی اساس و غیر منطقی اعم از قبیله گرایی، محله گرایی و غیره تلاش نمایند تا به یاری خدا و همت همشهریان گرامی، این بار با انتخاب افرادی نمونه دارای تعهد وتخصص بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی و عمران و آبادانی بیش از پیش شهرمان باشیم.

آی نیوز به نقل از آفتاب : غلامرضا شعبانی- این روزها خبرها و شنیده های علنی و غیرعلنی دلالت بر حضور بسیاری از شخصیت ها و افراد حقیقی و حقوقی شهرستان با گرایش های گوناگون سیاسی و جناحی و مستقل  در عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می کند.این استقبال چشم گیر و بی سابقه از حضور در عرصه انتخابات به عنوان کاندیدای شورای شهر یا روستا ، بازار داغ رایزنی و اظهار نظر در خصوص وضعیت موجود شهرستان و تحولات آتی در شهرستان را در هرجا و مکانی به بوته نقد و تحلیل گذاشته است.

یکی از مباحث مهم در حوزه های علوم و فلسفه سیاسی ، مسأله مشارکت است . قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز این حق را در موارد گوناگون ، مانند : انتخاب رئیس جمهور، خبرگان رهبری ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شوراها آشکار می سازد . نظریه های توسعه ، مشارکت را یکی از شاخص های توسعه می شمارند . نگاهی به کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که مردم این جوامع در برابر سرنوشت سیاسی اجتماعی خویش ، منفعل و بی تفاوت نیستند . در صدر اسلام نیز مشارکت بی دریغ مسلمانان دل باخته سبب گسترش و توسعه اسلام گردید. مشارکت مردم ، افزون بر حوزه داخلی ، در بعد بین المللی و سیاست خارجی نیز بسیار حایز اهمیت است .

حال که مدت اندکی به انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهر و روستا مانده است تحرکات پر شتابی از سوی برخی نامزدهای احتمالی در استان شروع شده است و از همین امروز، آگاهان جامعه بایستی با زیر نظر داشتن تحرکات گوناگون، رفتارها، گفتارها ، عملکردها و تصمیمات را بررسی و تحلیل نموده و ضمن روشنگری اذهان عمومی، بدون در نظر گرفتن معیارهای بی اساس و غیر منطقی اعم از قبیله گرایی، محله گرایی و غیره تلاش نمایند تا به یاری خدا و همت همشهریان گرامی، این بار با انتخاب افرادی نمونه دارای تعهد وتخصص بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی و عمران و آبادانی بیش از پیش شهرمان باشیم.

تا چه مقبول افتد و چه در نظر آید

غلامرضا شعبانی کارشناس ارشدعلوم تربیتی


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386