شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 10:40 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

آی نیوز: بدون در نظر گرفتن معیارهای بی اساس و غیر منطقی اعم از قبیله گرایی، محله گرایی و غیره تلاش نمایند تا به یاری خدا و همت همشهریان گرامی، این بار با انتخاب افرادی نمونه دارای تعهد وتخصص بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی و عمران و آبادانی بیش از پیش شهرمان باشیم.

آی نیوز به نقل از آفتاب : غلامرضا شعبانی- این روزها خبرها و شنیده های علنی و غیرعلنی دلالت بر حضور بسیاری از شخصیت ها و افراد حقیقی و حقوقی شهرستان با گرایش های گوناگون سیاسی و جناحی و مستقل  در عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می کند.این استقبال چشم گیر و بی سابقه از حضور در عرصه انتخابات به عنوان کاندیدای شورای شهر یا روستا ، بازار داغ رایزنی و اظهار نظر در خصوص وضعیت موجود شهرستان و تحولات آتی در شهرستان را در هرجا و مکانی به بوته نقد و تحلیل گذاشته است.

یکی از مباحث مهم در حوزه های علوم و فلسفه سیاسی ، مسأله مشارکت است . قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز این حق را در موارد گوناگون ، مانند : انتخاب رئیس جمهور، خبرگان رهبری ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شوراها آشکار می سازد . نظریه های توسعه ، مشارکت را یکی از شاخص های توسعه می شمارند . نگاهی به کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که مردم این جوامع در برابر سرنوشت سیاسی اجتماعی خویش ، منفعل و بی تفاوت نیستند . در صدر اسلام نیز مشارکت بی دریغ مسلمانان دل باخته سبب گسترش و توسعه اسلام گردید. مشارکت مردم ، افزون بر حوزه داخلی ، در بعد بین المللی و سیاست خارجی نیز بسیار حایز اهمیت است .

حال که مدت اندکی به انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهر و روستا مانده است تحرکات پر شتابی از سوی برخی نامزدهای احتمالی در استان شروع شده است و از همین امروز، آگاهان جامعه بایستی با زیر نظر داشتن تحرکات گوناگون، رفتارها، گفتارها ، عملکردها و تصمیمات را بررسی و تحلیل نموده و ضمن روشنگری اذهان عمومی، بدون در نظر گرفتن معیارهای بی اساس و غیر منطقی اعم از قبیله گرایی، محله گرایی و غیره تلاش نمایند تا به یاری خدا و همت همشهریان گرامی، این بار با انتخاب افرادی نمونه دارای تعهد وتخصص بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی و عمران و آبادانی بیش از پیش شهرمان باشیم.

تا چه مقبول افتد و چه در نظر آید

غلامرضا شعبانی کارشناس ارشدعلوم تربیتی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386