یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:33 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

دبیر هیئت نظارت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هیئت نظارت پیش از موعد مقرر وظایفش را در بحث صلاحیت‌ها به اتمام رساند، گفت: 165 نفر کاندیدای رد صلاحیت شده در هیئت نظارت استان مهر تایید خوردند.


الله‌وردی دهقانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: 165 نفر از اعتراض‌کنندگان به رد صلاحیتشان در هیئت‌های اجرایی و نظارت‌های شهرها در هیئت نظارت مرکزی استان تایید صلاحیت شدند.

وی افزود: این تعداد از جمع کل 228 نفر رد صلاحیت شده هیئت‌های اجرایی و نظارت‌های شهری که قضاوت در مورد تاییدشان را به هیئت نظارت سپرده بودند تایید صلاحیت شده و صلاحیت 63 نفر باقی مانده نیز توسط این مجموعه محرز نشد.

دهقانی کل افراد رد صلاحیت شده در حوزه شهری را 274 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 224 نفر توسط هیئت اجرایی و 50 نفر نیز توسط هیئت نظارت شهرستان رد صلاحیت شده بودند.

دهقانی از اتمام مرحله بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت مرکزی آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: با توجه به تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و ارسال به موقع آنها به هیئت نظارت تا سوم خرداد تمام اعتراضات بررسی و نتایج آن قبل از موعد مقرر یعنی 12 خرداد مشخص و اعلام شد.

این نماینده مجلس نهم در رابطه به اعتراض‌های صورت گرفته به هیئت نظارت مرکزی در تهران نیز گفت: افرادی از رد صلاحیت‌شدگان آذربایجان‌شرقی به این مرجع برای پیگیری موضوع صلاحیتشان مراجعه کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: حق قانونی رد صلاحیت‌شدگان است که دو روز پس از اعلام رسمی رد صلاحیت‌شان به هیئت نظارت مرکزی برای بررسی دوباره صلاحیتشان یا به طور مستقیم و یا از طریق هیئت نظارت استان مراجعه کنند و اعلام صلاحیت تا هنگام آغاز انتخابات از سوی این مرجع نیز امکانپذیر است و محدودیت زمانی را شامل نمی‌شود.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386