سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 05:00 ق ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

آیت الله مجتهد شبستری گفت: دولت باید به کتاب یارانه اختصاص دهد چراکه جوانان قدرت خرید کتاب را ندارند و کتاب های خوب گران هستند.

ا بیان اینکه نظارت ها بر کتاب ها باید افزایش یابد، گفت: کتاب های مفید باید ارزان شود و دولت نیز یارانه به کتاب اختصاص دهد چراکه جوانان قدرت خرید کتاب را ندارند و کتاب های خوب گران هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از تعداد کم کتابخانه ها در تبریز انتقاد کرد و افزود: استقبال فروان است ولی تعداد کتاب ها و کتابخانه ها اندک است و جوابگوی نیازها نیست

وی همچنین با اشاره به اینکه قلم و کتاب بهترین میراث برای آیندگان است، ادامه داد: کتاب های نادرست اذهان جوانان را مخدوش می کند و باید مسئولان مجوز نشر این چنین کتاب هایی را ندهند.

 آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به نقش و اهمیت علوم در اسلام به توجه ویژه خدا به کتاب در کلام نورانی وحی قرآن اشاره کرد و گفت: کتاب به قدری مهم است که خدا به آن قسم می خورد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386