جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:06 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

آیت الله مجتهد شبستری گفت: دولت باید به کتاب یارانه اختصاص دهد چراکه جوانان قدرت خرید کتاب را ندارند و کتاب های خوب گران هستند.

ا بیان اینکه نظارت ها بر کتاب ها باید افزایش یابد، گفت: کتاب های مفید باید ارزان شود و دولت نیز یارانه به کتاب اختصاص دهد چراکه جوانان قدرت خرید کتاب را ندارند و کتاب های خوب گران هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از تعداد کم کتابخانه ها در تبریز انتقاد کرد و افزود: استقبال فروان است ولی تعداد کتاب ها و کتابخانه ها اندک است و جوابگوی نیازها نیست

وی همچنین با اشاره به اینکه قلم و کتاب بهترین میراث برای آیندگان است، ادامه داد: کتاب های نادرست اذهان جوانان را مخدوش می کند و باید مسئولان مجوز نشر این چنین کتاب هایی را ندهند.

 آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به نقش و اهمیت علوم در اسلام به توجه ویژه خدا به کتاب در کلام نورانی وحی قرآن اشاره کرد و گفت: کتاب به قدری مهم است که خدا به آن قسم می خورد.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386