سه شنبه, 11 آذر 1399 ساعت 10:03 ب ظ - 12(Dec) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 فرماندار اهر گفت: تسریع در اجرای عملیات پروژه مهم و حیاتی بزرگراه تبریز ـ اهر در منطقه ارسباران مطالبه عمومی مردم و مسئولان منطقه است.

رضا صدیقی صبح امروز در جلسه بررسی ساز و کارهای عملی برای سرعت بخشی به اجرای پروژه بزرگراه اهر – تبریز اظهار کرد: متأسفانه در اکثر روزهای هفته شاهد تصادفات ناگوار و کشته و مجروح شدن جمعی از همشهریان در این جاده هستیم که امیدواریم با تدبیر ویژه مسئولین امر با اختصاص اعتبارات لازم و بسیج همگانی شاهد فعالیت دوچندان در این پروژه باشیم.
وی گفت: این جاده یکی از پرترددترین راه‌های مواصلاتی استان آذربایجان‌شرقی است که علاوه بر تردد مستقیم خودروهای عبوری شش شهرستان شمال شرق استان این منطقه، محل تردد خودروهای استان‌های اردبیل و مسافران و گردشگران آسیای میانه و گردشگران سلامت جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان است.
وی، تصریح کرد: بهره‌برداری سریع از این پروژه موجب کاهش تصادفات متعدد دراین جاده و کاهش مسافت شهرستان‌های مسیر به مرکز استان خواهد شد و با افتتاح این بزرگراه مهم و حیاتی این امر موجب رشد و توسعه اقتصادی منطقه می‌شود و زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی بیشتر را فراهم خواهد کرد.
صدیقی افزود: این جاده علاوه بر اینکه یکی از مسیرهای ترانزیتی بین‌المللی به شمار می‌رود مسیری است که تمام ماشین‌های سنگین و کمرشکن معادن منطقه از جمله مس سونگون از این مسیر عبور می‌کنند و موجب ترافیک سنگین در جاده می‌شوند که باید آنها نیز به توسعه و تسریع در این جاده کمک و در این پروژه مشارکت مالی کنند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386