شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 07:09 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامي آذربايجان شرقي از اعطای وام 150 میلیون ریالی مسکن به روستائیان استان خبر داد.

قربان محمدي یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیش از این مبلغ 125 ميليون ريال به عنوان تسهیلات بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی به متقاضیان پرداخت می شد که با هماهنگی‌ های صورت گرفته با بانک‌ ها، درسالجاري این میزان به 150 میلیون ريال افزایش یافته است.

وی با اشاره به برنامه ریزی های بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در خصوص مسکن روستایی افزود: بر اساس اولویت بندی های صورت گرفته و هدف گذاری بهسازي سالانه 12 هزار واحد مسکونی روستایی ، بین سال های 84 تا 90 حدود 96 هزار واحد مسکونی نوسازي و بهسازی شد که با احتساب هشت هزار و 500 واحد مسكوني مقاوم سازي شده در سه سال گذشته، در مجموع تاكنون در استان بيش از 104 هزار واحد روستایی بازسازیع مقاوم سازی و یا نوسازی شده اند.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامي آذربايجان شرقي با اشاره به تأکید دولت بر بهسازی مسکن های فرسوده روستایی تصریح کرد: اعطای تسهيلات 150 میلیون ریالی با سود پنج درصدي نیز بر اساس همین رویکرد و با هدف ترغیب و تشویق روستائیان برای بهسازی و نوسازي واحد های فرسوده خود صورت می گیرد تا از بروز خسارت های جبران ناپذیر جانی و مالی در زمان بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

محمدی در پایان اهم فعالیت‌ های بنیاد مسکن را عمران روستایی، بازسای مسکن روستایی، مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفرجمعيت، مسکن محرومان و خیرین مسکن‌ساز با محوریت خدمت رسانی به روستاها و اقشار کم درآمد دانست و گفت: تمام هدف بنياد مسكن به عنوان یک خدمتگزار، رسیدگی و حل مشكلات مناطق محروم و انجام اقدامات عملی در خصوص محروميت زدايي از طریق همكاري و تعامل با ساير نهادهاست.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386