پنج شنبه, 14 اسفند 1399 ساعت 12:55 ق ظ - 03(Mar) 04 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: احسان و انفاق، نصرت مالی و جانی برای خدا خیر و جزای اخروی دارد.

 

 آیت الله محسن مجتهدشبستری روز دوشنبه با حضور در احسان سرای هیات عزاداران امام سجاد (ع) در تبریز اظهارکرد: هر کس دین خدا را کمک کند، خداوند به او ثبات قدمی عنایت می کند.

 

وی با بیان مراتب نصرت در راه خدا (نصرت لسانی، مالی و جانی) گفت: امام حسین (ع) با امر به معروف و نهی از منکر و فدای مال و جان خود و خانواده اش به نصرت الهی عمل کرد.

 

امام جمعه تبریز با اشاره به افزایش گرایش و محبت آزادگان جهان به ابا عبدالله الحسین (ع) با وجود گذشت 14 قرن از واقعه کربلا، گفت: امام حسین (ع) درس آزادگی و ایستادگی دادند.

 

وی با بیان اینکه سید الشهدا (ع) برای زنده نگهداشتن دین، بالاترین مراتب بندگی و نصرت الهی را به نمایش گذاشت، اظهارکرد: براساس مکتب حسین (ع)، وظیفه هر انسان مومن و آزاده ای است که در زمان به خطر افتادن دین از جان خود بگذرد.

 

آیت الله مجتهدشبستری با اشاره به وفاداری حضرت ابوفاضل در واقعه کربلا و رد امان نامه دشمن، گفت: وی الگوی تمام و کمال بصیرت دینی و امام شناسی برای مسلمانان است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386