یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 03:28 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: احسان و انفاق، نصرت مالی و جانی برای خدا خیر و جزای اخروی دارد.

 

 آیت الله محسن مجتهدشبستری روز دوشنبه با حضور در احسان سرای هیات عزاداران امام سجاد (ع) در تبریز اظهارکرد: هر کس دین خدا را کمک کند، خداوند به او ثبات قدمی عنایت می کند.

 

وی با بیان مراتب نصرت در راه خدا (نصرت لسانی، مالی و جانی) گفت: امام حسین (ع) با امر به معروف و نهی از منکر و فدای مال و جان خود و خانواده اش به نصرت الهی عمل کرد.

 

امام جمعه تبریز با اشاره به افزایش گرایش و محبت آزادگان جهان به ابا عبدالله الحسین (ع) با وجود گذشت 14 قرن از واقعه کربلا، گفت: امام حسین (ع) درس آزادگی و ایستادگی دادند.

 

وی با بیان اینکه سید الشهدا (ع) برای زنده نگهداشتن دین، بالاترین مراتب بندگی و نصرت الهی را به نمایش گذاشت، اظهارکرد: براساس مکتب حسین (ع)، وظیفه هر انسان مومن و آزاده ای است که در زمان به خطر افتادن دین از جان خود بگذرد.

 

آیت الله مجتهدشبستری با اشاره به وفاداری حضرت ابوفاضل در واقعه کربلا و رد امان نامه دشمن، گفت: وی الگوی تمام و کمال بصیرت دینی و امام شناسی برای مسلمانان است.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386