جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:32 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری سارقی در تعقیبی نفس‌گیر خبر داد.

 

فرهنگ نوروزی  در گفت‌وگو با خبرنگاران به تشریح جزییات دستگیری یک سارق خودرو پرداخت و اظهار کرد: این متهم پس از سرقت یک خودرو تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و بازداشت شد.
این مقام انتظامی مرند گفت: گشت انتظامی کلانتری 11 طالقانی مرند در حال گشت‌زنی بود که مشخصات مخدوش یک خودروی سواری نظر آنها را جلب کرده و برای بررسی موضوع به راننده که مرد جوانی بود دستور توقف دادند اما راننده بی‌توجه به دستور ماموران از محل متواری شده و سعی کرد با انجام حرکات خطرناک از محل دور شود.
نوروزی افزود: این تعقیب و گریز خطرناک ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند این خودروی را در کیلومتر 2 جاده مرند - خوی متوقف کرده و این سارق را که «م» نام داشت بازداشت و به کلانتری منتقل کنند، با انتقال متهم به کلانتری تحقیقات آغاز شده و سارق عنوان داشت که خودروی مذکور را مدتی پیش از شهرستان تبریز به سرقت برده است.
وی عنوان کرد: مشخصات اصلی خودروی مذکور از مرکز کنترل استعلام شد و ضمن شناسایی مالک آن مشخص شد که این خودرو مدتی است به سرقت رفته است که در نتیجه با دعوت از مالک خودرو به کلانتری صورت جلسه تکمیل و با شکایت مالباخته، پرونده مقدماتی تشکیل و اقدامات بعدی در حال انجام است.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386