یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 03:11 ق ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری سارقی در تعقیبی نفس‌گیر خبر داد.

 

فرهنگ نوروزی  در گفت‌وگو با خبرنگاران به تشریح جزییات دستگیری یک سارق خودرو پرداخت و اظهار کرد: این متهم پس از سرقت یک خودرو تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و بازداشت شد.
این مقام انتظامی مرند گفت: گشت انتظامی کلانتری 11 طالقانی مرند در حال گشت‌زنی بود که مشخصات مخدوش یک خودروی سواری نظر آنها را جلب کرده و برای بررسی موضوع به راننده که مرد جوانی بود دستور توقف دادند اما راننده بی‌توجه به دستور ماموران از محل متواری شده و سعی کرد با انجام حرکات خطرناک از محل دور شود.
نوروزی افزود: این تعقیب و گریز خطرناک ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند این خودروی را در کیلومتر 2 جاده مرند - خوی متوقف کرده و این سارق را که «م» نام داشت بازداشت و به کلانتری منتقل کنند، با انتقال متهم به کلانتری تحقیقات آغاز شده و سارق عنوان داشت که خودروی مذکور را مدتی پیش از شهرستان تبریز به سرقت برده است.
وی عنوان کرد: مشخصات اصلی خودروی مذکور از مرکز کنترل استعلام شد و ضمن شناسایی مالک آن مشخص شد که این خودرو مدتی است به سرقت رفته است که در نتیجه با دعوت از مالک خودرو به کلانتری صورت جلسه تکمیل و با شکایت مالباخته، پرونده مقدماتی تشکیل و اقدامات بعدی در حال انجام است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386