یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:33 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌ شرقی گفت: با پیگیری‌های ‌استاندار آذربایجان‌شرقی از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان موجب شد دیدار تیم‌های تراکتورسازی ‌و استقلال‌ با حضور تماشاگران برگزار ‌‌شود.

 

سیدمحمد شروین‌اسبقیان اظهار کرد: استادیوم یادگار امام (ره) تبریز از هر نظر و با تمام قوا آماده میزبانی دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران است.

وی افزود: تمام تمهیدات و اقدامات و هماهنگی‌های لازم انجام گرفته تا 16 آبان حماسه‌ای دیگر برای فوتبال تبریز روی داده و شاهد حضور بیش از 70 هزار تماشاگر فهیم و پرشور آذربایجان شرقی در استادیوم باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: پس از اعلام رای محکومیت تراکتورسازی به یک بازی خانگی پیگیری‌های ویژه و به جد استاندار آذربایجان‌شرقی از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان و در کنار پیگیری‌های باشگاه تراکتورسازی تبریز و هیئت فوتبال استان درخواست تجدید نظرخواهی به رای کمیته انضباطی موجب شد که دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با حضور تماشاگران برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: هواداران تراکتورسازی تبریز در استادیوم یادگار امام در بازی استقلال تهران دوباره شور و شعف عاشورای حسینی در کنار ادب، مهمان‌نوازی و فرهنگ اصیل مذهبی و ملی را به فوتبال کشور نشان خواهند داد.

وی افزود: فوتبال استان با حمایت پرشور و بی‌نظیر هواداران فهیم و با فرهنگ خود در جایگاه بالاتری از سایر رشته‌های ورزشی استان قرار دارد.

اسبقیان اضافه کرد: نظام ما نظام مردمی و خواست مردم، خواست مسئولان بوده و این علاقه مردم به این رشته موجب شده تا مسئولی سیاسی و اجرایی استان نیز به علاقمندی مردم توجه نشان دهند و به فوتبال توجه ویژه‌ای کنند چون این شور و نشاط و ظرفیت در فوتبال استان وجود و نمونه بارز آن حضور بیش از 70 هزار تماشاگر و هوادار فهیم در این بازی است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: هواداران و تماشاگران تیم‌های تبریز نماد، هویت و اعتبار فوتبال استان و کشور هستند و برای رفاه آنان تمام تلاش و اقدامات خود را تسریع خواهیم بخشید که این وظیفه و رسالت اصلی اداره کل ورزش و جوانان است.

پس از اعتراض اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت فوتبال استان و باشگاه تراکتورسازی تبریز به فدراسیون فوتبال به رای کمیته انضباطی و ارسال پرونده به کمیته استیناف، قرار شد قسمت اول بند یک دادنامه 404 ششم آبان امسال  (بازی خانگی بدون حضور تماشاگر) تا زمان صدور رای لازم از سوی کمیته استنیاف، کن لم یکن تلقی می‌شود.

بر همین اساس دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز جمعه 16 آبان ماه راس ساعت 16:30 با حضور تماشاگران هر دو تیم برگزار می‌شود.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386