سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:17 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.


رییس شورای اسلامی شهر تبریز، بر لزوم اولویت بندی و نیازسنجی در بررسی بودجه سال 94 تاکید کرد.

 دکتر شهرام دبیری در شورای راهبردی بودجه سال 94 با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: نیازهای شهر باید به صورت توام، از دیدگاه علمی و دیدگاه شهروندان مشخص شده و جهت گیری هزینه ها و درآمدها نیز باید بر اساس همین موضوع باشد.

دبیری خاطرنشان کرد: در بررسی برنامه و بودجه باید نیازهای شهر را در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی، تفکیک و بودجه را بر اساس اولویت های تفکیک شده تنظیم و تدوین کنیم؛ در واقع رویکرد شورای اسلامی شهردر بررسی بودجه، نیز بر اساس همین اولویت ها خواهد بود.

وی با تقدیر از شهرداری تبریز در جمع بندی بودجه با در نظر گرفتن پشتوانه های علمی اظهار داشت: برای اولین بار است که در تنظیم برنامه و بودجه شهرداری، شاهد حضور و همفکری گسترده کارشناسان و پشتوانه علمی چشمگیر، در حوزه های مرتبط با اداره شهر هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز دربخش دیگری از سخنان خود، با بیان این که متاسفانه بعضاً در مورد تسهیلاتی که شهرداری در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی جذب می کند، شاهد سیاه نمایی هایی هستیم، متذکر شد: این در صورتی است که از طرف دیگر، شاهد سرمایه گذاری های متعددی در شهر هستیم که می تواند در بازپرداخت تسهیلات جذب شده و اجرای پروژه های بزرگ، تاثیرگذار باشد.

دبیری با اشاره به این که 40 درصد از درآمدهای شهرداری در مناطق، به صورت غیرنقدی است، گفت: این موضوع، در واقع سرمایه ای مهم برای شهرداری به شمار می آید.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386