سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:08 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

 شهردار کلانشهر تبریز از 3 پروژه  مهم عمرانی شهرداری منطقه پنج تبریز بازدید کرد .

 دکتر صادق نجفی از نزدیک در جریان آخرین مراحل اجرای پروژه های باند کند رو شمالی جاده تهران ، مسیر گشایی 35 متری مصلی به میدان بسیج و پارک نیاوران قرار گرفت .
وی از شهرداری منطقه پنج به عنوان یکی از مناطق مهم و تاثیر گذار کلانشهر تبریز یاد کرده و با بیان اینکه مهمترین ورودی تبریز و شهرک های جدیدالاحداث در حوزه استحفاظی این منطقه قرار گرفته اند گفت : منطقه پنج با مدیریت جهادی  و پشت کار شهردار و مدیرانش در تمامی زمینه ها از فعالیت و رشد چشم گیری برخوردار است.
دکتر نجفی ضمن ابراز خرسندی از سرعت بالای اجرای پروژه های عمرانی این منطقه اظهار داشت : با بهره برداری از باند کندرو شمالی جاده تهران شاهد ساماندهی و ایجاد تغییرات اساسی در ورودی شرق تبریز خواهیم بود.
شهردار تبریز حجم کارهای انجام یافته در این پروژه را در مدت زمان کمتر از یک سال را غیر قابل مقایسه با گذشته توصیف کرده و گفت : با افتتاح این پروژه وعده ساماندهی ورودی شرق تبریز در دوران چهارمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز تحقق می یابد .
وی  همچنین با اشاره به  ضرورت مسیر گشایی  35متری کوی مصلی به میدان بسیج که شهرک مرزداران را از بن بست شدن خارج می کند افزود: این پروژه قطعاً در رونق اقتصادی مرزداران ونیاوران نقش اساسی خواهد داشت.


 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386