چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 09:19 ب ظ - 10(Oct) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی گفت: معیشت 30 درصد مردم حوضه دریاچه ارومیه مستقیماً از بخش کشاورزی است.

 خلیل ساعی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان اظهار داشت: معیشت 30 درصد مردم استان مستقیما از بخش کشاورزی است، ما به هیچ وجه به دنبال تعطیلی و یا حتی آسیب دیدن این بخش نیستیم بلکه معتقد هستیم تغییر الگوی کشت در بخش کشاورزی و استفاده از فناوری‌های نوین موجب راندمان بالای تولید در بخش کشاورزی، صرفه‌جویی در مصرف آب و کمکی برای احیای دریاچه خواهد داشت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همیاری تمام ارگان‌های دولتی در کنار نهادهای مردمی از تلاش‌ها و مطالعات ارزشمند و بی‌نظیر دستگاه‌های اجرایی در حوضه آبریز دریاچه بر شفاف‌سازی اطلاع رسانی صحیح تاکید کرد و گفت: تحقق به حق خواسته‌های مردم در نجات دریاچه وارد فاز عملیاتی شده، از این رو امر اطلاع‌رسانی و تبلیغات از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و از دستگاه‌های مجری انتظار می‌رود در پیشبرد اهداف، ما را یاری کنند.

این مسئول با بیان اینکه ماموریت اصلی شورای فرهنگی اجتماعی ستاد احیای دریاچه ارومیه مدیریت بر احصاء مشکلات پیش رو و پیگیری مدیریت صحیح آنها و ارائه گزارش نهایی است، افزود: ارائه اطلاعات و آگاهی جامع و درست از وضع موجود دریاچه و مسائل حوضه آن از جنبه‌های مختلف از جمله آخرین وضعیت دریاچه، وضعیت کشاورزی حوضه، نسبت جمعیتی حوضه متاثر از بحران دریاچه و مسائل بهداشتی و انسانی از وظایف دیگر این ستاد است.

مدیرکل ستاد بحران استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به 27 طرح مصوب و تبیین دستگاه‌های اجرایی در انجام امور محوله و تخصیص بودجه لازم برای آغاز پروژه‌ها متذکر شد: جلوگیری از اطلاعات نادرست و پراکنده از کانال‌های مختلف و گاها ضد و نقیض، در اولویت کاری کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات می‌باشد مردم باید سهیم در پیگیری و پایش مصوبات ستاد از دستگاه‌های اجرایی بر اساس برنامه زمانبندی شده برای اجرا و درخواست ارائه گزارش ادواری از فرایند پیشرفت کار و به تبع آن ارائه مستندات این اطلاعات و پیشرفت روند اجرای برنامه‌ها و شفاف‌سازی باشند و این جزء لاینفک وظایف اطلاع‌رسانی ستاد و مجریان طرح‌های مصوب کارگروه‌ها است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386