یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 08:14 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 معاون سایسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ارتباط ضعیف مدیران با رسانه‌ها انتقاد کرد و گفت:‌ دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد مدیران است.

 سعید شبستری صبح امروز در جمع مدیران کل آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه دولت در زمینه تامین امنیت و سلامت موفقیت قابل قبولی داشته است، اظهار داشت: هر دولتی به جای دولت کنونی در 10 سال گذشته بود با چنین فشارهایی سقوط می‌کرد و دوام نمی‌آورد.

شبستری با بیان اینکه تکریم مردم در ادارات و قانون‌گرایی و شفافیت باید مورد توجه کارمندان و مدیران باشد، افزود: فصل‌الخطاب تمام فعالیت‌ها قانون است.

وی با انتقاد از پنهان‌کاری و عدم شفافیت در عملکرد برخی مسئولان تصریح کرد: گلایه اکثر مردم از عدم شفافیت‌ها و قائل شدن امتیاز خاص برای عده‌ای از اطرافیان و افراد سفارش شده است.‌

معاون ‌استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه باید با فساد مبارزه کرد و پاکدستی در اولویت کار مسئولان باشد، تاکید کرد: ‌مدیران ارشد استان حامی پاکدستی و جلوگیری از رانت‌خواری هستند.

وی با بیان اینکه مدیران تراز اول استان نیز در کار مدیران دخالت و اعمال نفوذ نخواهند کرد، ‌تصریح کرد: دخالت در عزل و نصب مدیران و تضعیف جایگاه مدیران که در گذشته صورت می‌گرفت تکرار نخواهد شد و معتقد هستیم مدیران باید قوی و دارای جایگاه باشند.

وی خواهان ارتباط بیشتر با فرمانداران و مردم از سوی مدیران شد و گفت: امیددهی به مردم موجب نشاط اجتماعی خواهد شد و بر همین اساس مدیران باید ارتباط با مردم را قوی کنند.‌

وی با اشاره به نزدیک بودن ایام انتخاباتی تاکید کرد: برخی افراد فعالیت‌های انتخاباتی خود را آغاز کرده‌اند و باید هوشمندانه شائبه هر گونه فعالیت‌های تبلیغاتی را از خود بزدائیم.

شبستری خواهان افزایش ارتباط مسئولان با اصحاب رسانه شد و گفت: مردم انتظار دارند که در جریان امور و کارهای انجام شده قرار بگیرند، اما مدیران ارتباط ضعیفی با اصحاب رسانه دارند و نشست‌های رسانه‌ای کمی برگزار می‌کنند که دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد مدیران است.

 

 

 


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386