شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 01:48 ب ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 معاون سایسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ارتباط ضعیف مدیران با رسانه‌ها انتقاد کرد و گفت:‌ دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد مدیران است.

 سعید شبستری صبح امروز در جمع مدیران کل آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه دولت در زمینه تامین امنیت و سلامت موفقیت قابل قبولی داشته است، اظهار داشت: هر دولتی به جای دولت کنونی در 10 سال گذشته بود با چنین فشارهایی سقوط می‌کرد و دوام نمی‌آورد.

شبستری با بیان اینکه تکریم مردم در ادارات و قانون‌گرایی و شفافیت باید مورد توجه کارمندان و مدیران باشد، افزود: فصل‌الخطاب تمام فعالیت‌ها قانون است.

وی با انتقاد از پنهان‌کاری و عدم شفافیت در عملکرد برخی مسئولان تصریح کرد: گلایه اکثر مردم از عدم شفافیت‌ها و قائل شدن امتیاز خاص برای عده‌ای از اطرافیان و افراد سفارش شده است.‌

معاون ‌استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه باید با فساد مبارزه کرد و پاکدستی در اولویت کار مسئولان باشد، تاکید کرد: ‌مدیران ارشد استان حامی پاکدستی و جلوگیری از رانت‌خواری هستند.

وی با بیان اینکه مدیران تراز اول استان نیز در کار مدیران دخالت و اعمال نفوذ نخواهند کرد، ‌تصریح کرد: دخالت در عزل و نصب مدیران و تضعیف جایگاه مدیران که در گذشته صورت می‌گرفت تکرار نخواهد شد و معتقد هستیم مدیران باید قوی و دارای جایگاه باشند.

وی خواهان ارتباط بیشتر با فرمانداران و مردم از سوی مدیران شد و گفت: امیددهی به مردم موجب نشاط اجتماعی خواهد شد و بر همین اساس مدیران باید ارتباط با مردم را قوی کنند.‌

وی با اشاره به نزدیک بودن ایام انتخاباتی تاکید کرد: برخی افراد فعالیت‌های انتخاباتی خود را آغاز کرده‌اند و باید هوشمندانه شائبه هر گونه فعالیت‌های تبلیغاتی را از خود بزدائیم.

شبستری خواهان افزایش ارتباط مسئولان با اصحاب رسانه شد و گفت: مردم انتظار دارند که در جریان امور و کارهای انجام شده قرار بگیرند، اما مدیران ارتباط ضعیفی با اصحاب رسانه دارند و نشست‌های رسانه‌ای کمی برگزار می‌کنند که دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد مدیران است.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386