سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:06 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

در هفتمین جشنواره بین‌المللی فارابی، اثر “رسول زوارقی“، عضو هیات علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز به عنوان آثار برگزیده این جشنواره انتخاب شد.


 در این جشنواره اثر عضو هیات علمی دانشگاه تبریز، تحت عنوان" ترسیم و تفسیر ساختار فکری در علوم جمهوری اسلامی ایران(۱۹۹۰-۲۰۰۹)، بررسی انتقادی" در بخش فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری به عنوان برتر انتخاب و لوح افتخار وزیر علوم تحقیقات و فناوری را کسب کرد.

در بخشی از لوح سپاس و افتخار دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به وی آمده است: دانش رکن اصلی پیشرفت جوامع بشری است و تحقق تمدن نوین اسلامی، نیازمند حرمت نهادن به همت و حریت پژوهشگرانی است که پژوهش اصیل را برای تولید دانش مفید به انجام می رسانند. تجربه تاریخی و حیات کنونی ایران اسلامی آشکار می سازد که برخورداری ایرانیان از سرچشمه های تفکرساز سرشار از خداباوری و خودباوری و خردمندی و اعتدال موجب پیشتازی آنان در برهه های رونق دینداری و تمدن سازی بوده است. به پاس پیشگامی و موفقیت جنابعالی در خلق اثر پژوهی و کسب رتبه سوم جوان در گروه فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی وکتابداری هفتمین جشنواره بین المللی فارابی این لوح افتخار به شما پژوهنده ارجمند تقدیم می شود.

 اجرای یک طرح تحقیقاتی، چاپ 37 مقاله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی، ارایه 19مقاله در همایش های ملی و بین المللی، کسب رتبه پژوهشگر جوان برتر دانشگاه در سال 1386 و مدیر گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه از جمله سوابق علمی و اجرایی این عضو هیات علمی دانشگاه است.

هفتمین جشنواره فارابی با تقدیر از ۴۰ اثر برگزیده در ۱۲ بخش روز گذشته با حضور حسن روحانی رئیس جمهور، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولین حوزه علم و فناوری کشور در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386