یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 09:43 ب ظ - 01(Jan) 24 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

در هفتمین جشنواره بین‌المللی فارابی، اثر “رسول زوارقی“، عضو هیات علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز به عنوان آثار برگزیده این جشنواره انتخاب شد.


 در این جشنواره اثر عضو هیات علمی دانشگاه تبریز، تحت عنوان" ترسیم و تفسیر ساختار فکری در علوم جمهوری اسلامی ایران(۱۹۹۰-۲۰۰۹)، بررسی انتقادی" در بخش فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری به عنوان برتر انتخاب و لوح افتخار وزیر علوم تحقیقات و فناوری را کسب کرد.

در بخشی از لوح سپاس و افتخار دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به وی آمده است: دانش رکن اصلی پیشرفت جوامع بشری است و تحقق تمدن نوین اسلامی، نیازمند حرمت نهادن به همت و حریت پژوهشگرانی است که پژوهش اصیل را برای تولید دانش مفید به انجام می رسانند. تجربه تاریخی و حیات کنونی ایران اسلامی آشکار می سازد که برخورداری ایرانیان از سرچشمه های تفکرساز سرشار از خداباوری و خودباوری و خردمندی و اعتدال موجب پیشتازی آنان در برهه های رونق دینداری و تمدن سازی بوده است. به پاس پیشگامی و موفقیت جنابعالی در خلق اثر پژوهی و کسب رتبه سوم جوان در گروه فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی وکتابداری هفتمین جشنواره بین المللی فارابی این لوح افتخار به شما پژوهنده ارجمند تقدیم می شود.

 اجرای یک طرح تحقیقاتی، چاپ 37 مقاله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی، ارایه 19مقاله در همایش های ملی و بین المللی، کسب رتبه پژوهشگر جوان برتر دانشگاه در سال 1386 و مدیر گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه از جمله سوابق علمی و اجرایی این عضو هیات علمی دانشگاه است.

هفتمین جشنواره فارابی با تقدیر از ۴۰ اثر برگزیده در ۱۲ بخش روز گذشته با حضور حسن روحانی رئیس جمهور، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولین حوزه علم و فناوری کشور در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386