یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 01:58 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که شایسته نیست 45 درصد از شهر تبریز سیستم فاضلاب نداشته باشد، گفت: تلاش می‌کنیم تا ۳ سال آینده مشکل فاضلاب شهر تبریز برطرف شود.

محمدصادق  پورمهدی روز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی، بر توسعه فعالیت‌های این شرکت تاکید کرد و اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب شهری دارای اهمیت خاصی است و با توجه به اینکه 70 درصد جمعیت ما شهری است، تامین آب شرب سالم برای شهروندان بسیار مهم است.
وی تاکید کرد: از طرف دیگر نیز پساب این جمعیت 70 درصدی نیز باید جمع آوری و هدایت شود تا مشکلات بهداشتی به وجود نیاید.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مشکل فاضلاب در کل استان را جدی دانست و گفت: بخش عمده‌ای از درآمد این شرکت از طرف فروش آب و تحویل سیستم فاضلاب است و بنابراین می‌توان کارهای زیادی را انجام داد.
وی همراهی شهرداری تبریز را در توسعه شبکه فاضلاب ستودنی دانست و گفت: با شهرداری تبریز و شهرداری‌های دیگر استان توافق کرده‌ایم که در قبال حفاری سیستم فاضلاب شهرداری هزینه حفاری دریافت نکند.
پورمهدی افزود: در دولت فعلی هر چند با کمبود بودجه مواجه هستیم اما باید از منابع مردمی استفاده هنرمندانه‌ای بکنیم.
وی وفاق و همدلی میان دستگاه‌های مختلف استان را خواستار شد و گفت: در کنار بخشی نگری و تامین منافع شرکت، باید مانند یک خانواده به سمت توسعه حرکت کنیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: شرکت تخصصی آب و فاضلاب استان در مسکن مهر استان نیز عملکرد خوبی داشته است و باید وظیفه تخصصی را به صورت عالی ادامه بدهیم.
در این آیین محمد ایمانلو به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات رضا پوررجب در این سمت قدردانی شد.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386