یکشنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 06:19 ق ظ - 02(Feb) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که شایسته نیست 45 درصد از شهر تبریز سیستم فاضلاب نداشته باشد، گفت: تلاش می‌کنیم تا ۳ سال آینده مشکل فاضلاب شهر تبریز برطرف شود.

محمدصادق  پورمهدی روز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی، بر توسعه فعالیت‌های این شرکت تاکید کرد و اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب شهری دارای اهمیت خاصی است و با توجه به اینکه 70 درصد جمعیت ما شهری است، تامین آب شرب سالم برای شهروندان بسیار مهم است.
وی تاکید کرد: از طرف دیگر نیز پساب این جمعیت 70 درصدی نیز باید جمع آوری و هدایت شود تا مشکلات بهداشتی به وجود نیاید.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مشکل فاضلاب در کل استان را جدی دانست و گفت: بخش عمده‌ای از درآمد این شرکت از طرف فروش آب و تحویل سیستم فاضلاب است و بنابراین می‌توان کارهای زیادی را انجام داد.
وی همراهی شهرداری تبریز را در توسعه شبکه فاضلاب ستودنی دانست و گفت: با شهرداری تبریز و شهرداری‌های دیگر استان توافق کرده‌ایم که در قبال حفاری سیستم فاضلاب شهرداری هزینه حفاری دریافت نکند.
پورمهدی افزود: در دولت فعلی هر چند با کمبود بودجه مواجه هستیم اما باید از منابع مردمی استفاده هنرمندانه‌ای بکنیم.
وی وفاق و همدلی میان دستگاه‌های مختلف استان را خواستار شد و گفت: در کنار بخشی نگری و تامین منافع شرکت، باید مانند یک خانواده به سمت توسعه حرکت کنیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: شرکت تخصصی آب و فاضلاب استان در مسکن مهر استان نیز عملکرد خوبی داشته است و باید وظیفه تخصصی را به صورت عالی ادامه بدهیم.
در این آیین محمد ایمانلو به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات رضا پوررجب در این سمت قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386