شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 01:22 ب ظ - 12(Dec) 14 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که شایسته نیست 45 درصد از شهر تبریز سیستم فاضلاب نداشته باشد، گفت: تلاش می‌کنیم تا ۳ سال آینده مشکل فاضلاب شهر تبریز برطرف شود.

محمدصادق  پورمهدی روز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی، بر توسعه فعالیت‌های این شرکت تاکید کرد و اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب شهری دارای اهمیت خاصی است و با توجه به اینکه 70 درصد جمعیت ما شهری است، تامین آب شرب سالم برای شهروندان بسیار مهم است.
وی تاکید کرد: از طرف دیگر نیز پساب این جمعیت 70 درصدی نیز باید جمع آوری و هدایت شود تا مشکلات بهداشتی به وجود نیاید.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مشکل فاضلاب در کل استان را جدی دانست و گفت: بخش عمده‌ای از درآمد این شرکت از طرف فروش آب و تحویل سیستم فاضلاب است و بنابراین می‌توان کارهای زیادی را انجام داد.
وی همراهی شهرداری تبریز را در توسعه شبکه فاضلاب ستودنی دانست و گفت: با شهرداری تبریز و شهرداری‌های دیگر استان توافق کرده‌ایم که در قبال حفاری سیستم فاضلاب شهرداری هزینه حفاری دریافت نکند.
پورمهدی افزود: در دولت فعلی هر چند با کمبود بودجه مواجه هستیم اما باید از منابع مردمی استفاده هنرمندانه‌ای بکنیم.
وی وفاق و همدلی میان دستگاه‌های مختلف استان را خواستار شد و گفت: در کنار بخشی نگری و تامین منافع شرکت، باید مانند یک خانواده به سمت توسعه حرکت کنیم.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: شرکت تخصصی آب و فاضلاب استان در مسکن مهر استان نیز عملکرد خوبی داشته است و باید وظیفه تخصصی را به صورت عالی ادامه بدهیم.
در این آیین محمد ایمانلو به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات رضا پوررجب در این سمت قدردانی شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386