جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 01:16 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

 

 

 

وظيفه شناسي سه مامور پليس استان آذربايجان شرقي گاو صندوق پر از طلا را به صاحبش برگرداند.
به گزارش آی نیوز به نقل از پايگاه خبري پليس، رئيس بازرسي استان آذربايجان شرقي گفت: ماموران انتظامي بخش خسرو شاه تبريز به نام هاي سرگرد حسن باغباني، ستوانسوم حسين عزيز زاده و علي حسين نكو در حين بازگشت از ماموريت از روستاي تازه كند در مسير راه به يك عدد گاوصندوق فلزي كه در داخل كانال آب انداخته شده بود برخورد نموده و مشكوك شدند..
وي افزود: ماموران مشاهده كردند درب گاو صندوق با يك ميله آهني تخريب و باز شده است و در بررسي محتويات داخل گاوصندوق مشخص شد كه داخل صندوق مملو از طلاجات اعم از النگو و شمش طلا به ارزش بيست و پنج ميليون تومان ، مدارك شخصي اعم از كارت ملي , شناسنامه , پاسپورت , گواهينامه , به همراه مدارك شخصي خانواده، تعداد 5 جلد سند مالكيت زمين و مغازه و سه جلد سند ازدواج و يك قطعه چك بانك قرض الحسنه مهر به مبلغ دو ميليون تومان و تعدادي فاكتور طلا و.. بود كه با وظيفه شناسي ماموران ، گاو صندوق جهت روشن شدن موضوع به كلانتري انتقال داده شد.
سرهنگ حسين محمودي افزود: در بررسي ها مشخص شد گاو صندوق از شهرستان آذر شهر از منزل فرد معلوم مورد سرقت قرار گرفته كه مالك اموال شناسايي و از طريق نيابت قضايي اموال مكشوفه بطور صحيح و سالم تحويل صاحب آن شد.
رئيس بازرسي استان اذربايجان شرقي ، وظيفه شناسي ماموران انتظامي را ستود و آنها را مورد تقدير قرار داد.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386