شنبه, 18 ارديبهشت 1400 ساعت 10:00 ب ظ - 05(May) 08 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی از کشف یک تن پیش ساز مواد مخدر روانگردان صنعتی در بناب خبر داد.

 محمدعلی نصرتی در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در محل مرکز ماده 16 تبریز تشکیل یافت، اظهار داشت: با تلاش‌های اداره کل اطلاعات و پرسنل انتظامی استان یک باند 3 نفری قاچاق مواد مخدر که در حال انتقال یک تن مواد پیش ‌از کریستال و شیشه در 8 گونی بودند دستگیر و متلاشی شد.

وی افزود: هشتمین جلسه ستاد را در محل مرکز ماده 16 تشکیل دادیم تا همه شاهد باشند که آرزوی 30 ساله استان مبنی بر احداث چنین مرکزی در حال تحقق است.

 

لزوم احداث مرکز ماده 42 محکومان به مواد مخدر

نصرتی با تاکید بر لزوم احداث مرکز ماده 42 اظهار داشت: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم این مرکز حیاتی را در آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی کنیم ولی با تلاش‌های مسئولان اداره کل زندان‌های استان این مرکز نیز در اسرع وقت راه‌اندازی می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: با این وجود همت کل مسئولان اجرایی استان برای احداث مرکز ماده 16 و جمع آوری و در‌مان اجباری معتادانی که قصد ترک ندارند و باعث آزار و اذیت اطرافیان و به انحراف کشاندن کل جامعه می‌شوند تحسین برانگیز است.

کشف 863 کیلوگرم مواد مخدر در 11 ماه گذشته

وی در ادامه با اشاره به اقدامات شورای مبارزه با مواد مخدر استان در 11 ماه گذشته ابراز داشت: در این مدت 863 کیلوگرم مواد مخدر کشف و 17 هزار و 412 نفر نیز دستگیر شدند.

نصرتی اضافه کرد: 40 باند تهیه و توزیع مواد مخدر طی 5 هزار و 212 عملیات پلیسی متلاشی شد که این عملیات‌های پلیسی نسبت به سال گذشته رشد 5 درصدی را نشان می‌دهد.

این مسئول بر یکپارچه کردن مراحل درمانی از لحاظ روانشناختی، وحدت نگرش درمانی و تکمیل کردن چرخه درمان مبتلایان به اعتیاد تاکید کرد.

 

 

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386